Śląskie Trendy

Elvis na urodzinach Mariny Gliwice

3. urodziny Marina Gliwice świętować będzie już 1 maja. Na imprezie jubileuszowej pojawi się nie byle jaka osoba, bo sam Elvis, który przyjedzie do gliwickiego portu swoim cadillakiem.

– Zapraszamy serdecznie miłośników wody i przygody do spędzenia majówki z nami – mówi właścicielka Mariny Gliwice, Ewa Sternal. – 1 maja o godz. 16.00 wystąpi dla Was ELVIS serwując porcję energetycznego Rock’nRrolla, a w przerwie o godz. 17.00 będzie tort i toast urodzinowy. Muzyka jest porywająca do tańca, więc impreza może potrwać długo… Konieczne będą wygodne buty – z dużym entuzjazmej zapowiada gospodyni.

Świętowanie urodzin Mariny Gliwice będzie „pępkowym” dla kolejnej imprezy przygotowanej przez właścicieli. Dzień później, 2 maja narodzi się nowe „dziecko” właścicieli Mariny Gliwice – Marina Ujazd. – Zachęcamy do popłynięcia do Ujazdu z nami. Można wynająć łódkę lub zarezerwować miejsce na Sambie, Funky (galarek) lub Heavy (trener) i popłynąć na piknik żeglarski. W Ujeździe zagra dla Was Orkiestra Samanta oraz będzie wiele atrakcji dla dzieci, dobre jadło i zupka chmielowa, a potem ognisko do rana ­­– zdradzają organizatorzy.

marina

Ptaszki ćwierkają, że na statku Samba, galarku i trenerze są jeszcze miejsca. Koszt rejsu to zaledwie 25/osobę. Wodniacy wypływają o 10.00 rano. Powrót trzeba sobie jednak zorganizować na własną rękę, np. rowerem, który można wziąć na pokład.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl