Śląskie Trendy

Zostań bohaterem filmu animowanego z Cinema City

Cinema City zaprasza do udziału w konkursie Wielki Mały Głos, który pomoże najmłodszym widzom zostać gwiazdami kina dubbingowego. Razem z aktorką Anną Cieślak,Cinema City przygotowało specjalny konkurs, w którym maluchy mogą się wcielić w jedną z postaci animowanych i spełnić swoje dubbingowe marzenie! Uwaga! Zgłoszenia przyjmowane są do 21 czerwca.

Dubbing to nie tylko ciężka praca aktorów, ale przede wszystkim fantastyczna zabawa. Cinema City zaprasza wszystkich najmłodszych „aktorów” do udziału w akcji Wielki Mały Głos, która daje najmłodszym szansę na spełnienie filmowego marzenia. Główna nagrodą w tym konkursie jest rola dubbingowa dla chłopca i dziewczynki w filmie animowanym Mały Książę obok aktorki Anny Cieślak!

Wchodząc na stronę www.wielkimalyglos.cinema-city.pl/start rodzice ze swoimi pociechami mogą nagrywać swoje role dubbingowe do scen z popularnych filmów dla dzieci – Fru, Zambezia, Ups! Arka odpłynęła i Kumba. Krótkie scenariusze dobrane są tak, aby każdy mógł spróbować swoich sił i wykazać się swoim aktorskim talentem. Podesłane nagrania zostaną ocenioneprzez profesjonalne jury.Konkurs trwa do 21.06.2015r.Najlepsze 10 osób otrzyma możliwość sprawdzenia się w prawdziwym studiu dubbingowym, az finalistów zostanie wybrana dwójka aktorów, dziewczynka i chłopiec,  którzy obok gwiazdy dubbingu, aktorkiAnny Cieślak użyczą swych głosów w filmie Mały Książę.

Wielki Mały Głos to wielka szansa dla wszystkich małych aktorów i maluchów, których największym marzeniem jest świat kina! Role dubbingowe są tak samo trudne jak aktorstwo filmowe, ale przynoszą dużo więcej frajdy, bo aktor staje się postacią z kreskówki! Tylko w sieci kin Cinema City każdy może zostać gwiazdą dubbingu!

Partnerami wydarzenia są: producent płatków śniadaniowych Nestle Nesquik, Nimm2, Kino Świat i studio PRL.

Szczegóły oraz możliwość zamówienia biletów na stronie www.cinema-city.pl

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl