Śląskie Trendy

Zimowi mistrzowie zwinności

Już 21 i 22 lutego gliwicka Europa Centralna zaprasza na specjalne zawody na działającym bezpłatnym lodowisku. Nie zabraknie także wyzwań dla szukających zimowej frajdy na wolnym powietrzu.

Nadchodzące sobota i niedziela mają być dla nas okazją do postawienia na różne oblicza aktywności – mówi Monika Magner, dyrektor Europy Centralnej. – Specjalnie z myślą o naszych gościach w różnym wieku w sobotnie i niedzielne popołudnie przygotowaliśmy różnego rodzaju konkursy sprawnościowe, które nie tylko pomogą w przygotowaniu się do wyjazdu na narty, czy snowboard. Stanowią też okazję do wspólnej zabawy w gronie przyjaciół i rodziny. Co ważne, na powietrzu w atmosferze zdrowej rywalizacji.   

Po feriach bezpłatne lodowisko wraca do standardowych godzin pracy. Od poniedziałku do piątku zaprasza od godz. 15:00 do 20:00, a weekendy już od godziny 12:00. Także 21 i 22 lutego będzie można skorzystać na nim z porad doświadczonych instruktorów. – Co tydzień nasze lodowisko odwiedza ponad 3.000 osób – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor marketingu Europy Centralnej. – Dzięki możliwości wypożyczenia łyżew goście doceniają możliwość wspólnej zabawy na powietrzu połączonej ze sportowymi wyzwaniami. To dla wielu klientów często okazja do postawienia łyżew pierwszy raz od długiego czasu. Dlatego bardzo cieszymy się, że niezależnie od wieku mieszkańcy Śląska korzystają z tej atrakcji.

W najbliższy weekend od godz. 17:00 przygotowano specjalne konkurencje z nagrodami dla wszystkich którzy będą chcieli wykazać się zwinnością, sprytem i precyzją. Na uczestników czekają konkurencje niczym z hokejowych zmagań. Nie zabraknie także okazji do udowodnienia celności podczas skomplikowanych konkurencji dla wszystkich łyżwiarzy. Dla najmłodszych miłośników dobrej zabawy czeka także mini disco. W sobotę i niedzielę na piętrze restauracyjnym na maluchy przygotowano specjalną dyskotekę, podczas której razem z doświadczonymi opiekunami będą przenosić się do świata beztroskiej zabawy pełnej rozwoju. Początek również o godz. 17:00.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl