Śląskie Trendy

Zatańcz zumbę i pomóż Tomkowi

Już w niedzielę 21 września Europa Centralna zaprasza w samo południe na zumba maraton. Przez cały weekend będą się tam odbywać targi zdrowia i urody Super-Pharm.

 Zdrowie to bardzo istotny element naszego codziennego życia, dlatego w najbliższy weekend skoncentrujemy się na jego różnorodnych aspektach – mówi Monika Magner, dyrektor Europy Centralnej. – Stąd podczas weekendu zapraszamy nie tylko do udziału we wspólnym tańczeniu zumby, które organizujemy razem z Fundacją Biegamy z Sercem, ale także podczas targów zdrowia i urody, gdzie czekają bezpłatne konsultacje, porady specjalistów i doradztwo ekspertów – nie tylko dla Pań.

W sobotę 21 września zapraszamy na kolejną Zumbę do Europy Centralnej. Tym razem będziemy tańczyć dla 9-letniego Tomka, który choruje na wrodzoną wadę układu kostnego i przeszedł już 11 operacji Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy numer do przypięcia, napój izotoniczny, drobny upominek oraz kupon na posiłek w restauracji Mc Donalds na terenie Centrum do realizacji w dniu wydarzenia. Maraton poprowadzą licencjonowani instruktorzy zumby – Joanna Dziedzic, Dorota Steblok, Magdalena Flis, Anna Kuśnierz i Tomasz Rolka.

Opłaty za udział wynoszą:

  • 10 złotych dla osób niepełnoletnich i 20 zł dla osób powyżej 18 roku życia – przy zgłoszeniu on-line oraz dokonaniu przelewu do 15 września;
  • 15 zł dla osób do 18 lat i 30 zł dla dorosłych w dniu akcji.

Wartość wszystkich opłat startowych zostanie przekazana na leczenie Tomka Tomaka. Organizatorami zumba maratonu są Fundacja ”Biegamy z Sercem” i Centrum Handlowe Europa Centralna. Regulamin oraz zapisy on-line prowadzone są na stronie www.tanczymyzsercem.pl

Przez dwa dni Super-Pharm wraz z partnerami zapraszają na targi zdrowia i urody. Na terenie Europy Centralnej będzie można w sobotę i niedzielę w godzinach 10:00-18:00. Czekają między innymi pokazy fryzjerskie, okazja do podejrzenia trendów w stylizacji włosów. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami będą służyć także wizażystki oraz wykwalifikowane dermokonsultantki. Panie z pewnością ucieszą bardzo modne w ostatnich czasach pokazy metody miracle wave, czyli prasowania zmarszczek oraz urządzeń do liposukcji. Nie zabraknie także degustacji zdrowej żywności oraz porad z zakresu zdrowego żywienia. Bezpłatnie będzie można również dokonać pomiaru BMI oraz tkanki tłuszczowej.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl