Śląskie Trendy

Zaprojektuj swoją koszulkę! – bezpłatne warsztaty dla dzieci

Koszulki oraz czapki z wymarzonymi wzorami będą mogły stworzyć dzieci, które w najbliższy piątek i sobotę odwiedzą jedno z trzech śląskich Centrów Handlowych Auchan. Na zakończenie wakacji w galeriach w Żorach, Mikołowie i Gliwicach odbędą się bowiem bezpłatne warsztaty artystyczne. Podczas zajęć maluchy poznają między innymi japońską technikę farbowania tkanin oraz wezmą udział w kreatywnym konkursie!

Czas wybudzić dziecięcą kreatywność z wakacyjnego snu! Będzie to możliwe dzięki letnim warsztatom artystycznym, podczas których maluchy wcielą się w rolę projektantów ubioru. Już w piątek 22 sierpnia dzieci będą mogły puścić wodze fantazji w Centrum Handlowym Auchan w Żorach i Mikołowie, natomiast w sobotę 23 sierpnia wezmą udział w warsztatach w Centrum Handlowym Auchan Gliwice.

Przy specjalnych stanowiskach, za pomocą japońskiej techniki shibori – polegającej na barwieniu odpowiednio zgniecionych lub skręconych tkanin – oraz specjalnych mazaków do malowania na tkaninie marki Sharpie, uczestnicy warsztatów będą mogli nanieść na koszulki oraz czapki z daszkiem oryginalne wzory.

Podczas warsztatów, wracający niebawem do szkoły uczniowie, będą również mogli przygotować wakacyjną pocztówkę. W ruch pójdą farby, kredki, kamyczki, muszelki oraz suszone kwiaty. Najciekawszy projekt zostanie nagrodzony upominkami, które z pewnością przydadzą się w nowym roku szkolnym. Do zdobycia będą między innymi długopisy, kredki oraz pisaki firmy Paper Mate oraz Sharpie.

Warsztaty artystyczne odbędą się w piątek 22 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Żory przy ulicy Francuskiej 11 oraz Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ulicy Gliwickiej 3 w godzinach 13.00 – 19.00, a także w sobotę 23 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Gliwice przy ulicy Rybnickiej 207 w godzinach 11.00 – 17.00. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl