Śląskie Trendy

Zabrze Udaje Greka!

ZABRZE UDAJE GREKA! – TARGOWA GRA Z FASCYNUJĄCĄ GRECJĄ W TLE.


Jak co roku organizatorzy Międzynarodowych Targów Turystycznych zapraszają wszystkich lubiących dobrą zabawę do gry, która odbędzie się w sobotę. Gra rozgrywa się na terenie hali MOSiR, w której odbywają się Międzynarodowe Targi Turystyczne oraz w jej bezpośrednim otoczeniu, można więc w niej wziąć udział przy okazji odwiedzania stoisk. Tematem tegorocznej edycji gry jest Grecja, która jest partnerem tegorocznej edycji Targów.

Na czym będzie polegała gra?

Gra polega na wykonywaniu zadań przygotowanych na terenie hali MOSiR, w której odbywają się Międzynarodowe Targi Turystyczne oraz w jej bezpośrednim otoczeniu. Zadania będą humorystycznie nawiązywały do Grecji, od starożytności aż po czasy bardziej współczesne. Uczestnicy wykonując zadania poznają ciekawostki z greckiej historii, kultury, sztuki, sportu, czy kulinariów. Do wykonywania zadań nie będzie potrzebne specjalne przygotowanie – wystarczy spryt i umiejętność wyszukiwania informacji oraz pozytywne nastawienie, bo wszystko będzie się odbywało z dużym przymrużeniem oka. Za wykonanie każdego z zadań będzie się otrzymywało punkty, a uczestnicy, którzy zdobędą najwięcej punktów podczas gry mają szansę na atrakcyjne nagrody!

Jak wziąć udział w grze?

Udział w grze jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów. W zabawie można brać udział w pojedynkę, albo w zespole do 4 osób. Wystartować można o wybranej przez siebie porze, do gry można wejść przychodząc między 10.00 a 14.00 na stanowisko startowe gry w hali Targów i odbierając materiały potrzebne do zabawy. Na udział w grze należy przeznaczyć około godziny, zależnie od liczby graczy będących w grze w danym momencie. Na metę gry będzie trzeba powrócić najpóźniej do godziny 14.45, kiedy wszystkie zadania zostaną sprawdzone, a punkty podliczone. O godzinie 15.15 na scenie Targów ogłosimy zwycięzców gry i rozdamy nagrody. Graczom, którzy nie będą obecni na zakończeniu gry przekażemy nagrody w inny sposób, a informacje o zwycięzcach zostaną po zakończeniu gry opublikowane na stronie internetowej Targów.
Do wykonywania niektórych zadań przyda się aparat fotograficzny z wyświetlaczem zdjęć lub smartfon z funkcją fotografowania.
Nagrody dla najlepszych i niespodzianki dla wszystkich dzieci!
Dla najlepszych drużyn, które zdobędą w trakcie gry najwięcej punktów przygotowaliśmy nagrody niespodzianki. Co więcej, wszystkie dzieciaki biorące udział w grze mogą liczyć na gwarantowane nagrody za udział w zabawie, które otrzymają przy powrocie na metę gry.

Dodatkowe wyzwanie dla odważnych

Tych, którzy o grze dowiedzą się przed przybyciem na Targi zachęcamy do przybywania na grę w strojach nawiązujących do motywu Grecji. Przebrania nie wpłyną na punktację gry, ale za najlepsze przebranie przewidywana jest dodatkowa nagroda niespodzianka!

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750