Śląskie Trendy

Za nami II edycja Twinpigs Country Festival

Pogoda i dobry humor dopisały podczas kolejnej, drugiej już edycji Twinpigs Country Festival, czyli wyjątkowej imprezy w stylu country, organizowanej w samym sercu żorskiej ostoi Dzikiego Zachodu.

27 i 28 września, Miasteczko Westernowe Twinpigs na chwilę przemieniło się w prawdziwą stolicę muzyki country. W tych dniach, na wszystkich festiwalowych gości czekało mnóstwo koncertów polskich, jak i zagranicznych wykonawców muzyki country.

Pierwszego dnia imprezy, mimo wiszących złowieszczo nad Miasteczkiem deszczowych chmur, do Twinpigs zajrzało słońce, a zebranych gości ze sceny zabawiali Konwój, Strefa 50, Teren C, Tomasz Szwed i Lonstar. Do tańca festiwalową publikę porywali przystojni tancerze i urocze tancerki z grupy Movimento Cowboys.

Drugi, słoneczny i ciepły dzień festiwalu upłynął pod znakiem doskonałej zabawy z grupami Fayerwerk, Drops, Alicja Boncol & Koalicja oraz Country Sisters, a wieczorową porą dodatkową atrakcją dla naszych gości był widowiskowy pokaz Fire Show.

Przez cały czas trwania festiwalu, goście podziwiali także pokazy kowbojskie i taneczne, jak i mogli, dłużej niż zazwyczaj, korzystać z wszystkich atrakcji dostępnych na terenie Miasteczka Westernowego Twinpigs.

II edycję Twinpigs Country Festival poprowadził Robert Rybczyński, współtwórca grupy country Honky Tonk Brothers, a dyrektorem artystycznym imprezy był Tomasz „Falon” Jaworski, twórca z 30-letnim doświadczeniem na scenie muzycznej, a z zamiłowania Indianista, promujący kulturę rdzennych mieszkańców Ameryki.

Dziękujemy, że byliście razem z nami!

Tagi:     ,

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl