Śląskie Trendy

Z Krzysztofem Ibiszem do ślubu!

Krzysztof Ibisz będzie gościem Targów Ślubnych w Europie Centralnej. 15 i 16 listopada w gliwickim Centrum będzie można odkryć najnowsze trendy i inspiracje nie tylko adresowane do narzeczonych.

15 listopada oprócz stoisk wystawców prezentujących ofertę dla zakochanych przygotowano pokazy tańca oraz spotkania z konsultantami ślubnymi, którzy bezpłatnie poradzą, jak dobrze przygotować się do zawarcia małżeństwa i wyjaśnią, jak autentycznie cieszyć się wspólnie przygotowaniami do tej niezwykłej ceremonii. Gościem specjalnym podczas pierwszego dnia Targów Ślubnych w Europie Centralnej, połączonych z weekendem rabatów, będzie popularny prezenter telewizyjny Krzysztof Ibisz. Prowadzący program „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami” poprowadzi m.in. konkurencje z nagrodami dla zakochanych par. Również w sobotę 15 listopada o godz. 17:00 odbędzie się wręczenie certyfikatów dla organizacji, które otrzymały wsparcie w ramach III edycji Funduszu Małych Grantów Europy Centralnej.

Z kolei niedziela 16 listopada to okazja do spojrzenia na ślub z bardziej różnorodnej perspektywy. Nie zabraknie pokazów bielizny, która z pewnością przyda się na noc poślubną, a także prezentacji barmańskich, które uświetnią każde wesele. Poprowadzi je Krzysztof Drabik, doświadczony barman, który zyskał popularność dzięki udziałowi w programie „Mam talent”, gdzie zasłynął z niezwykłych pokazów żonglerskich podczas których przygotowywał drinki.  Prezentacja stoisk adresowanych do zakochanych odbywają się w sobotę w godz. 9:00-21:00, a w niedzielę 10:00-20:00.

Podczas targów czekają także atrakcje dla najmłodszych gości. Specjalna dyskoteka, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się pod opieką animatorów startuje w najbliższą sobotę i niedzielę o godz. 17:00 na piętrze restauracyjnym. Wstęp na mini disco, odbywające się na piętrze restauracyjnym, jest bezpłatny.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl