Śląskie Trendy

Z CZESUAFEM na PRZYJĘCIE do FORUM

CH FORUM w Gliwicach po raz kolejny jest partnerem i zarazem jedną ze scen tego renomowanego festiwalu artystów trotuaru. W ramach mecenatu wydarzenia goście CH FORUM bawić będą się w trzy piątkowe wieczory: 12, 19 i 26 lipca. Będzie wesoło, bowiem zaproszenie Centrum przyjęły popularne kabarety.


Spektakle w gliwickim centrum odbywać będą się w formule Objazdowego Domu Kultury – imprezie towarzyszącej Festiwalowi. Profil występów jest w tym roku bardzo kabaretowy.

Pierwszy z nich już w najbliższy piątek, tj. 12 lipca. Gwiazdą Wieczoru Kabaretowego będzie Kabaret CZESUAF z programem „Przyjęcie”.

Czesuaf to doświadczony, ale ciągle jeszcze młody kabaret z Poznania. Prezentujący inteligentny, niebanalny humor dla widzów na scenach całej Polski. Trzej fajni faceci i jedna fajna babka. Od 2002 roku grupa stworzyła kilkanaście autorskich programów komediowych, zdobyła nagrody na największych festiwalach kabaretowych i wystąpiła w najważniejszych realizacjach telewizyjnych. Najbardziej rozpoznawalne numery kabaretu to m.in. „Mowa nienawiści”, „Rośliny doniczkowe” i „Ferie w Zakopanem”.

W programie kolejnych piątkowych wieczorów:

19 lipca: Wieczór Stand-Up – Gajda & Jachimek;

26 lipca: Wieczór Impro – Narwani z Kontekstu.

Miejscem wspomnianych atrakcji będzie Forum Inspirujących Spotkań (parter, d. CCC). Początek zawsze o godz. 19:00; wstęp wolny.

Dodatkowo swoją obecność na 13. Międzynarodowym Festiwalu Artystów Ulicy „Ulicznicy
CH FORUM zaznaczy Alejką FORUM w Parku Chopina. Jest to miejsce kreatywnych, ale zarazem beztroskich zabaw dziecięcych, także zręcznościowych, w sąsiedztwie innych wydarzeń festiwalowych.

Alejka FORUM działa w festiwalowe soboty (6, 13, 20, 27 lipca) od godz. 14:00. Warto zostać na dwie godzinki, gdyż na godz. 16:00 zaplanowane są spektakle dla najmłodszych widzów.

VERTE→

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl