Śląskie Trendy

XV Targi Expobud. Z myślą o Twoim domu i ogrodzie

Już w najbliższy weekend 14-15 września odbędzie się kolejna odsłona popularnych wśród gliwiczan Targów Expobud. Będzie to już 15. edycja imprezy, która na stałe wpisała się w jesienny kalendarz gliwickich spotkań branżowych.


Mieszkańcy naszego miasta i regionu chętnie zaglądają na targi Expobud – przeglądają oferty, zaznajamiają się z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz i ogrodów oraz  ekologicznymi rozwiązaniami technologicznymi stosowanymi w nowoczesnym budownictwie. Dwudniowa impreza to również okazja do nawiązania kontaktów i wzięcia udziału w warsztatach i konkursach.

Wydarzenie będzie skupione wokół czterech paneli: expobud z ofertą ogólnobudowlaną, silesia design z ofertą wyposażenia wnętrz, ogrodomanią prezentującą wyposażenie ogrodu oraz strefą instalacji, na której będzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat zielonej energii.

Na terenie zewnętrznym podczas targów odbywać się będzie kiermasz roślin ozdobnych: bylin, krzewów, wrzosów, drzew i kwiatów ozdobnych. Będzie też okazja, by porozmawiać ze specjalistami ogrodnictwa i kupić najbardziej potrzebne rośliny. Warto też skorzystać z warsztatów WHISPERS OF FLOWERS czyli tworzenia lasów w słoju.

Szkolenia budowania relacji z architektem, wykonawcą i dystrybutorem poprowadzi Grupa Umbrella Marketing Group. Na płycie hali, w strefie warsztatów, odbędą się  trzy prelekcje na które obowiązują zapisy.

Przedstawiciele wydziału Architektury Politechniki Śląskiej poprowadzą „DESIGN THINKING” –  warsztaty projektowe tworzenia prostych rozwiązań dla wszystkich, którzy mają liczne pomysły ale nie wiedzą jak je zrealizować.

Stowarzyszenie Specjalistów Robót Wykończeniowych będzie służyło poradami technicznymi mistrza i rzeczoznawcy. GRUPA KEJOR  poinstruuje z kolei, jak nie kupować „bubla” czyli mieszkania lub domu, który może budzić obawy.

 Podczas tegorocznej oferty zaprezentują się firmy z takimi nowościami jak urządzenie

z podciśnieniowym urządzeniem wspomagającym układanie płytek ceramicznych. Zaprezentujemy też dachy od najlepszych producentów i domy prefabrykowane w technologii STEICO. Dla najmłodszych przygotowaliśmy prawdziwą gratkę – będą budować domy z FLOJAMO. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszej strony www.promocja-targi.pl oraz naszego fanpage’a – mówi Wioletta Ochman, właścicielka Agencji Informacyjno-Reklamowej „Promocja”, organizator Targów Expobud.

  1. edycja targów Expobud odbędzie się 14-15 września (w godz. 10.00-17.00) w małej hali Areny przy ul. Akademickiej 50.  Bezpłatny bilet wstępu, po wypełnieniu formularza, można pobrać na stronie  www.promocja-targi.pl.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl