Śląskie Trendy

XIII Międzyplanetarne Targi Ślubne Katowice

1 lutego od godz. 10.00 w katowickim Spodku trwać będą XIII Międzyplanetarne Targi Ślubne Katowice. Złoży się na nie ponad 250 stoisk ślubno-weselnych na płycie głównej, antresolach oraz na placu honorowym. Pokazy mody ślubnej na dużej scenie „Spodka”, przegląd zespołów weselnych, wystawa limuzyn ślubnych. Wiele nagród dla zwiedzających – suknie ślubne, obrączki, usługi ślubno-weselne!

Na scenie oprócz pokazów mody ślubnej odbędą się pokazy barmańskie i inne atrakcje. W czasie trwania programu scenicznego będzie można wygrać wiele nagród: suknie ślubne, obrączki, usługi ślubno-weselne i kupony z bardzo dużymi rabatami. Wystawcy na swoich stoiskach przygotowali liczne promocje targowe. Udział w tej imprezie daje Wam możliwość wyboru usług ślubno-weselnych oferowanych przez ponad 300 firm ślubnych i skorzystania z dużych rabatów.

Na żywo zaprezentują swoje umiejętności 4 zespoły:

„OSCAR” – zespół muzyczny grający na żywo – www.oscarvip.pl
„COVERBAND” –  profesjonalny zespół muzyczny – www.coverband.pl

„BACKGROUP” –  zespół czterech muzyków, grających na żywo z bardzo szerokim repertuarem wykonywanych utworów – tel.609 327 832, mikrut8@wp.pl

M-CZTERY –  oprawa muzyczna wesel, bankietów, studniówek  www.m-cztery.com.pl

Przed spodkiem zobaczycie wystawę kilkudziesięciu nietypowych pojazdów do ślubu.

Na stoiskach targowych na płycie głównej i antresolach zobaczycie ofertę ślubno-weselną blisko300 firm! takiego wyboru ofert, rabatów i promocji nie znajdziecie na żadnej innej imprezie ślubnej.

104targi

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750