Śląskie Trendy

Wyspy Galapagos w 3D w Imaxie

Na Oceanie Spokojnym można znaleźć niezwykłą krainę, w której żyją tysiące niesamowitych gatunków zwierząt. Galapagos albo inaczej Wyspy Żółwie, to jedno z ostatnich dziewiczych miejsc i najpiękniejszych na naszej planecie. Widzowie będą mogli zobaczyć ten zaczarowany świat w filmie Galapagos 3D: Cud natury, już 19 września na największym kinowym ekranie IMAX!

Ten wspaniały archipelag składający się z 19 wysp i towarzyszących mu wysepek, został odkryty właściwie przez przypadek. Sprawił jednak, że ludzie musieli zmienić swój sposób pojmowania świata i natury. Na wyspach Galapagos odrębne gatunki zwierząt koegzystują ze sobą i dzielą wulkaniczne terytorium. W tym samym środowisku żyją długowieczne gigantyczne żółwie, zabawne choć dostojne kormorany, „smokopodobne” legwany morskie, głuptaki i wiele innych.  Tylko w kinie IMAX krystalicznie czysty obraz przybliży widzom wyjątkową faunę i florę w tym sercu Oceanu Spokojnego. Dzika natura nie była jeszcze nigdy tak blisko i nie wyglądała tak realistycznie. Efekty 3D zachwycą nawet bardzo wymagających widzów, pokazując każdy detal tych wspaniałych wysp. Film Galapagos 3D: Cud natury to przygoda dla całej rodziny, a szczególnie dla młodszych fanów przyrody, którzy będą mogli zobaczyć ten raj na Ziemi i poznać jego pochodzenie w olśniewającej technologii IMAX 3D.

Specjalnie dla małych, jak i dużych fanów przyrody, kina IMAX przygotowały konkurs, w którym można wygrać zaproszenie na przedpremierowy pokaz filmu. Aby wziąć w nim udział, wystarczy przyjść do jednego z 5 kin w Polsce, zrobić sobie zdjęcie z monidłem ustawionym w hollu i przesłać na adres konkurs@cinema-city.pl wraz z odpowiedzią na pytanie „Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zobaczyć film Galapagos: Cud Natury 3D jako pierwszy?”. Autorzy 50 najciekawszych uzasadnień (po 10 na każde kino) otrzymają podwójne wejściówki na zamknięty seans, który odbędzie się 16 września o godzinie 19:00.

Szczegóły oraz regulamin konkursu na stronie www.cinema-city.pl

Tagi:     , , ,

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750