Śląskie Trendy

Wyprawa po skarb – gra w Industrialnym Centrum Kultury

W najbliższą sobotę 23 kwietnia zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w imprezie WYPRAWA PO SKARB, która jest przewidziana dla dzieci i młodzieży wraz z całymi rodzinami. Impreza będzie przebiegała na terenie Industrialnego Centrum Kultury, Zabytkowej Kopalni Ignacy i w ich najbliższym otoczeniu. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej zabawy w Poszukiwaczy Skarbów i Przygód!

Do zabawy można dołączyć w dowolnym momencie podczas imprezy, nie ma jednej godziny startu. O 19.00 planowane jest zakończenie gry połączone z wręczeniem nagród. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Żeby wziąć udział w imprezie wystarczy zgłosić się w sobotę 23 kwietnia do punktu informacyjnego na terenie Industrialnego Centrum Kultury, który będzie czynny już od 12.00 (gra startuje o 15.00). Zachęcamy, by zgłaszać się przed godziną 15.00, by po odbiorze materiałów od razu ruszyć do gry.

Do zabawy zapraszamy drużyny od 2 do 5 osób. Jeśli w drużynie jest choć jedna osoba dorosła, to wiek pozostałych osób w zespole nie ma znaczenia. Jeśli jednak w drużynie są same osoby niepełnoletnie, to każda musi mieć ukończone 13 lat i przynieść ze sobą podpisaną zgodę rodziców na udział w imprezie. Istnieje również opcja pozostawienia przez rodziców młodszych dzieci pod opieką instruktora Industrialnego Centrum Kultury. W tym celu rodzice muszą osobiście przyprowadzić dzieci i dopełnić formalności.

Istnieje możliwość rezerwacji miejsc w grze drogą elektroniczną: http://goo.gl/forms/VV0vXXKW52

Na czym polega impreza:

Na terenie Industrialnego Centrum Kultury, Zabytkowej Kopalni Ignacy i w ich najbliższym otoczeniu przygotujemy stanowiska z różnymi zadaniami kojarzącymi się ze światem przygód i skarbów. Będą zadania ruchowe, plastyczne i nauka nowych umiejętności. Poziom zadań będzie dostosowany do młodszej młodzieży oraz dzieci przy wsparciu dorosłego opiekuna. Do godziny 18.30 zbierzemy od drużyn karty z uzbieranymi punktami i podliczymy je. O 19.00 w Industrialnym Centrum Kultury ogłosimy wyniki i wręczymy nagrody dla najlepszych. Niezależnie od zdobytych wyników każde dziecko dostanie coś słodkiego.

Tagi:    

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl