Śląskie Trendy

Wrak Race – czyli wyścigi gruchotów

Zasady są proste – udział w wyścigu mogą wziąć właściciele samochodów, których wartość nie przekracza 1000 zł. Nikt tu nie martwi się o stan karoserii po wyścigu, który zresztą nie wszyscy kończą. To prawdziwa „jazda bez trzymanki”! Widowiskowy wyścig odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 25 maja o godz. 9, przy il. Konduktorskiej 24 w Katowicach.

WRAK-RACE Silesia to mordercze wyścigi samochodów które „lata świetności” mają już za sobą, każdy z zawodników ma do pokonania 30 minut na naszym torze w biegu kwalifikacyjnym , po którym odbędą się 15 minutowe pół finały i emocjonujący finał.


Czeka nas 9 emocjonujących wyścigów w których zmierzą się przeróżne samochody od Opli ,przez Daewoo po polonezy czy wysłużone Bmw.

wrak

Na liście startowej obok stałych uczestników i zespołów pojawią się Panie oraz nowi zawodnicy z różnych regionów kraju.

WRAK-RACE Silesia to nie tylko zawody sportowe ,staramy się wnieść swój wkład w bezpieczeństwo na drogach – współpracujemy z kampania społeczną „Prowadzę jestem trzeźwy” ,na specjalnym stoisku będą dostępni ratownicy z Drogowego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego którzy zaprezentują podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy.

Tak jak podczas poprzedniej edycji będzie dostępne stoisko gastronomiczne.

wrakplakat12got800-700x457

Oczywiście tradycyjnie już odbędzie się zbiórka przeprowadzona przez niestrudzonych wolontariuszy fundacji „Mam Marzenie”.

Tuż przed uroczystym rozdaniem nagród o 16:00 tradycyjnie już pokaz ratownictwa drogowego OSP Dąbrówka oraz MAWO-MED.

Bilety dostępne w kasie w cenie 7zł (dzieci do 13 lat wstęp bezpłatny)
WWW.wrak-race.pl

wrak4

Tagi:     ,

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl