Śląskie Trendy

WOŚP po raz pierwszy w Twinpigs!

11 stycznia w Miasteczku Westernowym Twinpigs w Żorach odbywać się będzie 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W programie przewidziano niesamowity pokaz służb ratunkowych, koncerty, kowbojskie
atrakcje i wiele innych. Przekonajcie się sami!

Na gości, którzy tego dnia włączą się w naszą imprezę i wesprą WOŚP w samym sercu żorskiego Dzikiego Zachodu, czekać będzie szereg wyjątkowych atrakcji. Widowiskowy pokaz przygotowali, wspólnie z pracownikami Miasteczka Westernowego, ratownicy medyczni, straż pożarna i policja – w Twinpigs na
własnej skórze będzie można przekonać się, jak niebezpieczna, trudna, ale i fascynująca jest ich praca! Nie zabraknie również inscenizowanych pokazów kowbojskich i kaskaderskich.
W tym dniu, swoje taneczne popisy w Twinpigs zaprezentują zespoły Sari i Wesołe Nutki, a na scenie zagrają Feniks, Hesperus i The Posit.
Po zmroku zapraszamy na magiczne Fire Show, czyli taniec z ogniem i uroczyste uruchomienie iluminacji Świetlnego Miasteczka Westernowego. Wspólnie wypuścimy również Światełko do Nieba, a od godz. 21.00 trwać będzie impreza taneczna z DJ-em.

Tradycyjnie, zachęcamy także do udziału w licytacjach i hojnego wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bawcie się i pomagajcie razem z nami!

Początek imprezy zaplanowano na godz. 12.00.

wosp_ogolny

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl