Śląskie Trendy

WorldWide Photo Walk – Światowy spacer fotograficzny

VII edycja WorldWide Photo Walk. Największa impreza tego typu na świecie. W zeszłym roku ponad 1200 miast, 30000 fotografów, w różnym wieku oraz różnym doświadczeniem spacerowało i pokazywało swój świat za pomocą fotografii. Koncept imprezy jest bardzo prosty. W śląskim do imprezy dołączył Cieszyn – tam spacer rozpocznie się 11 października (w sobotę) o godz. 16 na Rynku i potrwa do godz. 18.

Zainteresowani uczestnicy mogą zarejestrować się na oficjalnej stronie następnie spotkać się w umówionym miejscu i wziąć udział w trwającym około 2 godziny spacerze podczas którego wykonują zdjęcia, wymieniają doświadczenia z innymi uczestnikami. Po zakończeniu spaceru najczęściej w jakiejś kawiarni lub restauracji, dzielą się swoimi spostrzeżeniami i uwagami. Dodatkową atrakcją jest dobrowolna możliwość wysłania własnego zdjęcia wykonanego podczas spaceru na konkurs.

Spotykamy się obok fontanny na rynku. Na zakończenie spaceru afterparty w restauracji Starówka na którym porozmawiamy o fotografii oraz zademonstrujemy zdjęcia na projektorze. Godzina spaceru została wybrana nieprzypadkowo, aby tym razem można stworzyć inne fotografie niżpoprzednim razem. Pamiętajmy, że jest to także okazja, aby się spotkać. Opłata na początku rejestracji jest dobrowolna. Jeżeli ktoś nie chcę wspomóc sierocińca w Kenii, nie musi tego robić, aby wziąć udział w spacerze. Wszystkich, którzy mają jakikolwiek problem z rejestracją bardzo proszę o kontakt. wchadzynski@gmail.com

Zwycięzcy otrzymują bardzo wartościowe nagrody. Udział jest bezpłatny. Wymagana jest jedynie uprzednia rejestracja na stronie spaceru. W tym roku można dobrowolnie wspomóc inicjatywę Scotta Kelbiego pomocy dla sierocińca dla dzieci w Kenii. Zapraszam do udziału w spacerze organizowanym przeze mnie oraz w innych miastach.

Rejestracja pod tym linkiem: Photo Walk in Cieszyn

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl