Śląskie Trendy

Witaj szkoło na wesoło w Śląskim Wesołym Miasteczku

Chorzowski lunapark będzie wprawdzie otwarty we wrześniu, a nawet w październiku, ale już nie dla wszystkich będzie tak dostępny jak latem. Kończą się bowiem wakacje. W piątek, 29 sierpnia warto przyjść do „wesołego” i godnie je pożegnać. Na karuzelach, oglądając pokaz sztucznych ogni, podczas ostatniej, specjalnej edycji „Wesołe at night”.

Zabawa podczas pożegnania wakacji – w odróżnieniu od dotychczasowych cykli „Wesołe at night” – jest skierowana również do najmłodszych. Atrakcje będą dostępne do północy. – To jedyny taki wieczór tego lata, kiedy można zabrać dziecko do lunaparku. Uruchomimy też atrakcje ze strefy przeznaczonej wyłącznie dla nich – tłumaczy Paweł Cebula, dyrektor Śląskiego Wesołego Miasteczka.

Dzieci muszą być oczywiście pod opieką osoby pełnoletniej. Większość urządzeń będzie tego dnia dostępna. Zamknięte będą m.in. Tornado, Safari Cars oraz Samoloty Duże. Szczegółowe informacje o dostępnych urządzeniach znajdziecie na stronie lunaparku (http://wesole-miasteczko.pl).

Wszystko rozpocznie się o godzinie 20.30 od pokazu sztucznych ogni.

W sobotę i niedzielę też będzie ciekawie. Dla dzieci przygotowane zostaną zajęcia z robotyki, na temat budowania i programowania robotów z klocków Lego, a także pokazy zabawy z fizyką i chemią na wesoło oraz animacje z nagrodami. – Jeżeli chodzi o ilość odwiedzających, te wakacje to był dobry czas dla naszego miasteczka. Frekwencja będzie prawdopodobnie wyższa niż przed rokiem – przyznaje Cebula.

(źródło: Park Śląski)

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl