Śląskie Trendy

Wirtualna rzeczywistość na stałe w gliwickim FORUM

30 września w gliwickim Forum otwarta zostanie pierwsza w mieście oraz jedna z pierwszych i największych w Polsce arkada Wirtualnej Rzeczywistości. W lokalu na I piętrze przetestować będzie można topowe gogle HTC vive oraz Oculus.

Zakładając na głowę zestaw VR przenieść się będziemy mogli w niedostępne w prawdziwym życiu miejsca oraz doznać odczuć nieosiągalnych na co dzień. Pomysłodawcy przedsięwzięcia przygotowali kilkadziesiąt różnych doświadczeń oraz aplikacji i gier. Będziemy mogli ścigać się na prawdziwym torze sportowym bolidem, lecieć nad Alpami dzięki specjalnemu symulatorowi lotni, na specjalnej bieżni wczuć się w rolę bohatera słynnej gry Doom, malować przestrzenne obrazy, czy skoczyć w przepaść ze 100 piętrowego wieżowca. Wśród propozycji tematycznych znajdziemy ekstremalne doznania, przygodówki, wirtualne escape-roomy, gry zręcznościowe oraz przerażające horrory. Czekamy z niecierpliwością na otwarcie. Szczególnie, że obiecywane nam są niezapomniane chwile z goglami VR na głowie.

Wśród naszych Czytelników rozlosujemy bezpłatne wejściówki do ZENon VR. Śledźcie nasz profil na facebooku – wkrótce pojawią się na nim informacje o konkursie.

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl