Śląskie Trendy

Wesołe Miasteczko do września taniej dla niektórych miast

Wesołe Miasteczko ogłosiło właśnie promocję z okazji 56 lecia istnienia. Zamierza sprzedać 56 000 biletów po 35 zł., ale według pewnego klucza. Na stronie znajduje się lista miast i powiatów, których mieszkańcy mogą kupić tańsze bilety w określone dni.

Śląsk obchodzi urodziny swojego Wesołego Miasteczka. 56 000 specjalnych biletów na 56 urodziny.
Śląskie Wesołe Miasteczko powstało na Śląsku w 1959 roku. I jest jedynym tego typu lunaparkiem działającym do dziś. Uroczystości urodzinowe zaczynają się 20 lipca od konkursu na Facebooku a koniec urodzin będzie obchodzony w weekend

19-20 września podczas wielkiej imprezy urodzinowej. Z tej okazji przygotowane zostanie szereg imprez, konkursów oraz zostanie wypuszczona limitowana liczba 56 000 biletów urodzinowych w specjalnej cenie 35 PLN za sztukę.
Śląskie Wesołe Miasteczko usytuowane jest na granicy Chorzowa i Katowic w największym tego typu parku miejskim w Europie. Na powierzchni aż 620 hektarów rozciągają się tereny leśnie, łąki, stawy, liczne sadzawki czy strumyki. Park Śląski to idealna przestrzeń dla zarówno dla amatorów sportów jak i rodzinnych wypadów. Na gości czeka tu mnóstwo dodatkowych atrakcji, min.: Śląski Ogród Zoologiczny, największe europejskie rosarium z 30 tys. gatunków róż, Planetarium, Stadion, Górnośląski Park Etnograficzny, Galeria Rzeźby Śląskiej oraz Śląskie Wesołe Miasteczko – największy w Polsce park rozrywki, który od ponad 56 lat przyciąga amatorów mocnych wrażeń z całego kraju.

 W ramach urodziny od poniedziałku rusza akcja Wesołe urodzinowo dla Śląska. Mieszkańcy Aglomeracji Górnośląskiej  otrzymają specjalne rabaty na zakup biletu. Zamiast ceny 50 PLN będzie mógł kupić bilet w cenie 35 złotych. Każdy dzień tygodnia to promocja dla innego miasta np. w poniedziałki Katowice, Chorzów, Siemianowice Śl. I Tychy. Rabaty będą udzielane na podstawie dokumentu tożsamości z miejscem zameldowania. W przypadku nowych dowodów osobistych na podstawie miejsca wydania dowodu np. Prezydent Miasta Katowice.

wesołe miasteczko promocja

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl