Śląskie Trendy

Weekend pod znakiem designu i niezależnej mody

Nadeszła długo oczekiwana chwila – przed nami Silesia Bazaar – targi dobrze zaprojektowanych różności. Wszystkie oryginalne, przemyślane i piękne. Takie wydarzenia są nie tylko inspirujące – on działają niczym zestaw naprawczy ludzkich gustów.

To prawda, że nie szata zdobi człowieka. Jednak jego ozdobę z pewnością stanowi już działanie świadome, przemyślane wybory i dobry gust. To prawda, że ubierać się można dobrze również w sieciówkach. Ale każdy element naszej garderoby uformowany przez człowieka, którego mamy okazję poznać, wydaje nam się niezwykle cenny. Jak imienna dedykacja autora w ulubionej książce.

Poznać projektantów i ich wytwory, zarówno w zakresie mody jak i przedmiotów użytkowych, będziemy mieli okazję w sobotę i w niedzielę (11 i 12 czerwca, godz. 11-18) w pięknych okolicznościach katowickiego MCK.

Targi Silesia Bazaar  organizuje w tym roku Fundacja „Colors of Silesia”. Fundacja za główne cele stawia sobie: wsparcie niezależnych projektantów, dizajnerów i artystów, działania na rzecz ich rozwoju zawodowego oraz organizację wydarzeń promujących niezależną modę i dizajn.

Wśród wystawców znaleźli się:

TASIEMASIE
Aniesbrand
EMC Studio
Gryfnie
Happy Socks
Widzi Misie 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl