Śląskie Trendy

Wartki Szpil (Bytomska Gra Miejska)

Wartki Szpil to nowa seria gier organizowana przez Bytomską Grę Miejską. Miejsce i termin: Bytom, Rynek, przy rzeźbie lwa, 25 kwietnia o 12:30 (po Przemarszu Superbohaterów). Czas trwania: 60 minut (od momentu wystartowania gry).

Wykorzystaj swój telefon do zdobywania kolejnych punktów na podstawie mapy podzielonej na regiony, lecz uważaj na Strażników – gdy spiszą kod z Twoich pleców, zablokują Twojej drużynie część lokalizacji. Wykaż się sprytem, spostrzegawczością i przebiegłością. Zdolność szybkiego przemieszania się może okazać się dodatkowym atutem. Czy dasz radę przemknąć niezauważonym i dotrzeć do wielu lokalizacji w centrum miasta?

Zasady w skrócie:
Drużyny 2-3 osobowe; jedna osoba musi mieć telefon z dostępem do internetu. Dostajecie mapę, logujecie się do systemu (strona internetowa), w którym na bieżąco będą pojawiać się wskazówki do kolejnych miejsc znajdujących się w zaznaczonych na mapie regionach. W miejscach znajdują się kody, które należy wprowadzić do systemu. Żeby nie było łatwo, każdy gracz ma na sobie kartkę z unikalnym kodem, a po mieście krążą Strażnicy – lepiej, żeby nie dostrzegli Waszego kodu…

Start na własną odpowiedzialność. W każdej drużynie musi być przynajmniej jedna pełnoletnia osoba.

Gra organizowana w ramach Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl