Śląskie Trendy

Warsztaty z jajem – szyją dorośli i dzieci!

To nie Prima Aprilis! W sobotę, 1 kwietnia zapraszamy do Kreatywnego Podziemia (Gliwice, ul. Łużycka 24 a), na przedświąteczne warsztaty szycia na maszynie, które poprowadzi katowicka Iglarnia. W dwóch osobnych zespołach, dzieci i dorośli szyć będą piękne zajączki z dzwoneczkami oraz kolorowe jajka do zawieszenia na gałązkach. Uwaga! Ilość chętnych jest ograniczona!

Dwugodzinne warsztaty dla dzieci rozpoczną się o godz. 10. Mogą w nich wziąć udział dzieci od 6 roku życia. Zapewniamy materiały, opiekę, poczęstunek, pamiątkowe zdjęcia, a przede wszystkim nieocenioną wiedzę właścicielki Iglarni. Zabawa jest bezpieczna i daje młodym projektantom bardzo dużo radości i satysfakcji.

Koszt: 59 zł/dziecko. W przypadku rodzeństwa, koszt dla dwójki dzieci wynosi 110 zł.

Dorośli rozpoczną szyć o godz. 12.30. Ich ciężka, ale również dająca wiele satysfakcji praca zakończy się ok. 14.30. Podobnie jak dzieci – spodziewać się mogą wspaniałej zabawy i zachwycających efektów pracy.

Koszt: 65 zł/dorosłego. Mamy z córkami, przyjaciółki i inne podwójne kombinacje płacą za dwie osoby 115 zł.

Więcej informacji uzyskać można dzwoniąc na numer: 512 282 750 lub pisząc na bardzomedialny@gmail.com. Liczba miejsc ograniczona. Rezerwacja po wpłacie zaliczki.

Jako organizatorzy, zastrzegamy sobie prawo do drobnej zmiany godzin i ewentualnego łączenia grup.

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl