Śląskie Trendy

Walentynki na Elce

Kolacja przy świecach i kino w Święto Zakochanych? Jeżeli uważacie, że to już było i warto trochę odejść od sztampy, mamy dla Was ciekawą propozycje na 14 lutego – Walentynki na „Elce”.


Tegoroczne „Walentynki na Elce” nawiązują do poprzednich edycji akcji, która cieszy się niezmienną popularnością. W ofercie jest nie tylko możliwość otrzymania gondoli kolejki linowej „na wyłączność” (oczywiście na czas przejazdu, który trwa ok. 45 minut). Kosztujący 100 złotych zestaw, obejmuje również dwa kubki gorącej czekolady i dwie czekoladowe muffinki. Poza tym różę dla partnerki, krótką sesję zdjęciową wraz z natychmiastowym wydrukiem w modnej ostatnio fotobudce, a także czekoladki. Na nastrojowo oświetlonych stacjach, będzie można usłyszeć romantyczną muzykę.

Zapisy internetowe dla wszystkich zakochanych, którzy w Parku Śląskim chcą spędzić wspólny wieczór już ruszyły, a pierwsze gondole wystartują 14 lutego o godzinie 15 (ostatni przejazd rozpocznie się o godz. 21). Łącznie, z walentynkowych atrakcji może skorzystać 120 par, które wyjeżdżać będą co trzy minuty kolejnymi gondolami.

– W elektronicznym panelu naszego sklepu, każdy chętny kupuje konkretną godzinę przejazdu i zamawia ją w systemie – tłumaczy Łukasz Buszman, rzecznik prasowy Parku Śląskiego. – Biorąc pod uwagę zainteresowanie z lat ubiegłych, radzimy się spieszyć.

Płatność uregulujemy tylko i wyłącznie za pośrednictwem bramki płatniczej PayU. W systemie można też zamówić kurs dla większej ilości osób. Za każdą dodatkową, będzie trzeba zapłacić 50 złotych.

Wszystkie przejazdy rozpoczynać się będą na stacji Stadion Śląski. Na miejscu trzeba się stawić na kwadrans przed zaplanowaną godziną kursu. W panelu sklepowym – pod adresem: bilety.parkslaski.pl – znajduje się regulamin oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750