Śląskie Trendy

Największy aquapark w Polsce powstał w Zatorze

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi upalne, letnie dni! Gdy słońce praży, a termometry wskazują wysokie temperatury, nic nie daje takiej ulgi jak szybkie orzeźwienie w basenie! Zaoferować to może między innymi największy w Polsce park wodny, który oprócz orzeźwienia, przyniesie odwiedzającym masę radości i świetnej zabawy! Gdzie się znajduje i co kryje? Poniżej zdradzamy jego wszystkie sekrety! Przeczytaj i daj się porwać zabawie w ciepłe dni!Dwa Parki – jeden bilet, nieskończoność zabawy!

Lokalizacja największego parku wodnego w Polsce nie jest oczywista, a sprawia, że radości jest dwa razy więcej! Otóż największe plaże, baseny, tysiące leżaków i porywające zjeżdżalnie znajdują się na terenie Energylandii oraz Parku Roller Coasterów nr 1 w Europie! Fakt ten sprawia, że dzięki jednemu biletowi, można odwiedzić nie jeden, a aż dwa największe w Polsce Parki, które przepełnione są zabawą i atrakcjami dla Gości w każdym wieku!

Odwiedzając zatem Aquapark w Zatorze, otrzymujemy dodatkowo możliwość odwiedzenia 43 hektarów Parku Rozrywki, po których rozsiane jest aż 106 najróżniejszych atrakcji, w tym karuzel i największych na świecie roller coasterów!


Cztery części Water Parku

Park Wodny w Zatorze jako jedna z sześciu Stref Energylandii, dzieli się na cztery części pełne rozrywki! Są to: Big Milk Water Park, Tropical Fun, Exotic Island oraz Bamboo Bay – Nowość 2022! Ich łączna powierzchnia to aż 46500 m2, z czego prawie 5600m2 zajmują same baseny! Każda z części skrywa w sobie niesamowite atrakcje i zjeżdżalnie! Prawdziwą gratką dla fanów emocji będzie niewątpliwie Tropical Fun, w którym oprócz pontonów odnaleźć można najbardziej ekstremalne zjeżdżalnie, jak na przykład RMF MAXXX Kamikadze czy Tiki Ride o wysokości aż 15,5 metra! W tej części Parku zabawę odnajdą również mniej wymagający Goście, którym wyzwanie postawi Aloha Slide lub Rzeka Adventure River, którą zakończyć można emocjonalnym zjazdem na zjeżdżalni, bądź relaksującym spływem! Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, gdyż samych zjeżdżalni jest aż 12, a powierzchnia tej części wynosi aż 1,94 hektara! Wodni entuzjaści muszą również wstąpić do jednego z trzech basenów znajdujących się w Big Milk Water Park, wybierając dla siebie odpowiednią ich głębokość! Ze spokojem można wstąpić tu również z dzieckiem, gdyż głębokość basenów zaczyna się już od 20 cm. Kolejnym, obowiązkowym do odwiedzenia miejscem jest prawdziwie egzotyczna wyspa o powierzchni prawie 2 hektarów! Exotic Island otwarty w 2021 roku może pochwalić się aż dwoma basenami o łącznej powierzchni 3790 m2! Towarzyszy im iście tropikalny plac zabaw, w którego skład wchodzą armatki wodne, koła młyńskie i inne tryskające wodą atrakcje! Również w tej strefie ze spokojem można pobawić się z maluchami, w których znaleźć można liczne atrakcje, niewielkie zjeżdżalnie i kolorowe tryskające wodą zabawki odpowiednie dla najmłodszych! Strefa ta jest idealnym przystankiem w zabawie, gdyż odnajdziecie tu, oprócz wodnego szaleństwa, punkty gastronomiczne wspomagające dalszą zabawę! Ostatnim, koniecznym do odwiedzenia miejscem będzie Bamboo Bay, najnowsza część Parku Wodnego, która premierę swoją będzie miała w roku 2022 i wzbogaci Park o kolejne 16 zjeżdżalni!

46 500m2 powierzchni a w nich woda, plaża i prawie 5 tysięcy leżaków, które czekają na swoich gości! Wszystko to w otoczeniu zjeżdżalni i atrakcji dopasowanych do potrzeb nawet najmłodszych. Brzmi jak idealny plan na co najmniej jeden z wielu nadchodzących, letnich dni! Odwiedź Największy w Polsce Park Wodny, zyskaj wizytę w Parku Roller Coasterów nr 1 w Europie i podaruj sobie i bliskim niezapomniane wrażenia! Bilety zakupić możesz już dziś poprzez stronę, a także wykorzystać Bon Turystyczny.

Magic Night – zabawa do 23:00 w Parku Rozrywki!

Na koniec Energylandia zaprasza na wyjątkową zabawę do późnych godzin wieczornych. Już 16 lipca startuje pierwszy w tym sezonie Magic Night. Pod tą nazwą kryje się cykl sobotnich, wakacyjnych wydarzeń, podczas których Energylandia czynna jest do 23:00, a zatem 3 godziny dłużej od regularnych godzin otwarcia.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750