Śląskie Trendy

W Twinpigs straszy!

Co stało się w Twinpigs? Gdzie się podziali wszyscy animatorzy? Dlaczego tu tak ciemno? W Twinpigs straszy! Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze? Zapraszamy do Żor w piątek, 31 października – dzieci od samego rana, dorosłych od godz. 17.

W piątek, 31 października, już od rana będzie strasznie. Coś stało się z naszymi animatorami, a grabarz ma dziś ręce pełne roboty… Nasze animatorki, aż nazbyt chętnie, przemieniają najmłodszych gości w małych zombiaków… Ale prawdziwie strasznie zrobi się dopiero wieczorem!

Starszych śmiałków zapraszamy do nas już od godz. 17.00. Po zmroku w Miasteczku Westernowym Twinpigs zrobi się tłoczniej i… straszniej. Halloweenowy wystrój, mrok, nastrojowa muzyka i… jeszcze ktoś… a może coś?

Najodważniejsi mogą bawić się razem z nami! Najstraszniejsza para oraz osoba w najstraszniejszym stroju zostaną nagrodzeni! Do wspólnej, Halloweenowej zabawy zapraszamy w Stodole – tam tańczyć będzie można aż do białego rana. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Ciągle mało? Dla chętnych mamy ofertę specjalną! Wystarczy zakupić specjalny bilet wejścia na atrakcje, za jedyne 9,99 zł i… przekonać się samemu, co będzie działo się dalej. Odważycie się do nas zajrzeć? Zapraszamy!

plakat-A2-halloween-male

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl