Śląskie Trendy

W FORUM trwa Festiwal Kwiatów

Do niedzieli, 26 maja w CH FORUM zachwycać będą kwiaty i roślinne dekoracje (w tym tych mięsożernych) przygotowane z okazji Dnia Mamy, w ramach Festiwalu Kwiatów. Wydarzeniu towarzyszyć będą konkursy, w których do wygrania jest aż 500 wspaniałych, kwiatowych nagród.


Jak wyjaśnia Marek Thorz, rzecznik prasowy FORUM, od piątku do niedzieli w różnych miejscach CH FORUM zostaną umieszczone dekoracje, m.in. Tajemniczy Ogród oraz manekiny w kwiatowych, ręcznie szytych sukienkach. W niezwykłym ogrodzie, nawiązującym do świata Alicji w Krainie Czarów, znajdzie się ponad 100 gatunków przepięknych roślin, nawet tak egzotycznych jak owadożerne rosiczki i padlinożerne muchówki.

Odwiedzających Centrum  zachwyci zapewne samochód udekorowany kwiatami – efektowny eko gadżet, a jednocześnie zabawny punkt foto zarówno dla wielbicieli roślin jak i motoryzacji.

Wielbiciele kwiatów za zrobione w CH FORUM zakupy (co najmniej  50 zł) będą mogli odebrać atrakcyjną nagrodę – kwiaty w doniczkach. To zarazem świetny pomysł na prezent dla mamy.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750