Śląskie Trendy

W Forum dzieci będą tresować… smoki!

Wkrótce (9 lutego) kolejna bajkowa sobota w CH FORUM, tym razem pełna smoków i wikingów. Organizatorzy po raz kolejny przeszli siebie i szykują naprawdę fajne atrakcje. Ich sceneria i akcja nawiązywać będą, oczywiście, do filmu „Jak wytresować smoka 3”.


Atrakcje dostępne będą w sobotę, 9 lutego w godz. 11.00 – 18.00.

Pamiątkowy film z lotu na smoku!

Taką pamiątkę otrzyma każde dziecko, które wystąpi w profesjonalnym trzydziestosekundowym zwiastunie filmowym. – Zabierzemy dzieci wprost do magicznej krainy, w której smoki żyją w zgodzie z ludźmi (zupełnie jak w komedii „Jak wytresować smoka 3”) oraz w podróż na smoczym grzbiecie. Wszystko to sfilmujemy, a każdy uczestnik zabawy otrzyma na pamiątkę film ze swoim udziałem! Specjalnie na potrzeby imprez sprowadzamy oryginalną konstrukcję, która pozwoli nam przenieść się w zupełnie nowy wymiar – zapowiadają organizatorzy.

4-metrowy dom Wikingów pokryty łuską smoka

To kolejna atrakcja, którą znajdziemy w Forum. Nad prawdziwą wioską Wikingów górować będzie pokryta łuskami smoka 4-metrowa replika domu Wikingów, wzorowanego na domach znanych z bajki „Jak wytresować smoka”.

Mnóstwo zabawy!

Jakaż to byłaby jednak atrakcja, gdyby dzieci nie mogły się w niej pobawić?! Forum proponuje drużynową rywalizację w wyścigu na nartach integracyjnych, strzelanie z drewnianych kusz do specjalnie przygotowanych tarcz oraz ćwiczenia na wikińskiej siłowni, które pomogą dzieciom stać się walecznymi Wikingami, a w końcu zmierzyć swą moc na specjalnym młocie-siłomierzu.

– Podczas każdej z tych czynności dzieci zbierają sprawności (naklejki). Każdy posiadacz trzech naklejek otrzyma filmową pamiątkę. Dodatkowo dzieci będą mogły robić sobie zdjęcia na tle wikińskiego domku oraz z (prawie) prawdziwymi Wikingami (animatorzy w kostiumach) – zdradza Marek Thorz, rzecznik prasowy CH Forum Gliwice. I dodaje, że dzieci spotkają się także z jedną z postaci filmu „Jak wytresować smoka 3”.

Smocze zabawki

To kolejna atrakcja przeznaczona dla gości wikińskiej wioski. W kolorowej strefie dzieci będą bawić się kolorowymi smoczymi zabawkami, układać ich figurki i wymyślać historie. Spróbują wytresować smoka albo go złapać, a także odkryją ich magiczne moce!

Nie zabraknie też smoczych konkursów z supernagrodami oraz fantastycznej zabawy. Do wygrania bilety (dla rodziców i dzieci) do magicznego parku Legendia.

„Jak wytresować smoka 3” zadebiutuje w kinach 15 lutego. Najnowsza odsłona tej superpopularnej serii ponownie zabierze widzów do krainy walecznych Wikingów oraz smoków, które uczą się życia u boku ludzi. Filmy z serii „Jak wytresować smoka” zarobiły dotąd ponad miliard dolarów, spadł na nie deszcz nagród (w tym nominacja do Oscara®) i międzynarodowy sukces. Tylko w Polsce dwie pierwsze części zobaczyło ponad 1,7 miliona widzów.

POKREWNE ARTYKUŁY

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl