Śląskie Trendy

Usługi dźwigowe Katowice – wynajem całą dobę 365 dni w roku | Lider w branży!

Jesteśmy specjalistami od prac trudnych, odbywających się w warunkach, gdzie przestrzeń do manewrowania wysięgnikiem dźwigu jest ograniczona. Pracujemy w miastach, na placach budowy, w halach i wśród linii energetycznych. Podejmujemy się podnoszeń na dwa dźwigi. Dzięki temu, że zatrudniamy najlepszych operatorów potrafimy skoordynować takie prace.


Oferujemy usługi dźwigowe w Katowicach, na Śląsku, w strefie ekonomicznej w Gliwicach, a także w innych województwach. Mamy doświadczenie na rynku międzynarodowym: pracowaliśmy również w różnych państwach w Europie.  Tysiące zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski i współpraca z największymi partnerami budowlanymi to najlepsza rekomendacja dla naszych usług dźwigowych!

Nasza oferta obejmuje usługi dźwigowe w Katowicach i innych miastach, wykonywane przez jeden z naszych żurawi. Mamy w ofercie dźwigi 250, 300 i 500 ton. Taki sprzęt jest w stanie poradzić sobie z większością zadań budowlanych, rozbiórkowych, montażowych i demontażowych. Tam, gdzie duży dźwig nie może wjechać ze względu na swoje parametry, wykorzystujemy mniejsze maszyny (100t, 90t, 80t, 70t), które również są w naszej dyspozycji. Baza firmy mieści się w Tychach; tuż przy granicy z Katowicami, tutaj mamy również własne zaplecze sprzętowe.

Usługi dźwigowe (Katowice i inne miasta w obrębie autostrady A4) jesteśmy w stanie wykonać szybko i w krótkim terminie. Realizujemy prace awaryjne i umówione na konkretny termin. Doświadczenie – ponad 25 lat na rynku – oraz wiedza naszych inżynierów są gwarancją, że wszystkie zlecenia zostaną wykonane zgodnie z najwyższymi standardami.

Cechuje nas terminowość, rzetelność i profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Troszczymy się o bezpieczeństwo i ograniczenie ryzyka, planując dokładnie przebieg każdego podnoszenia. Zapewniamy błyskawiczny dojazd do Katowic i miast południowej Polski.

Skorzystaj z naszej oferty i zamów dźwig do Katowic teraz! Przekonaj się, że skomplikowane prace wcale nie muszą być trudne. Wystarczy skontaktować się ze specjalistami, którzy potrafią je wykonać tak jak należy. Zadzwoń do Usługi Dźwigowe Sołtys!

Usługi Dźwigowe Katowice – Sołtys dane kontaktowe:

Można się z nami skontaktować mailowo i telefonicznie. Na telefony czekamy przez całą dobę. Gwarantujemy błyskawiczny dojazd z doskonale przygotowanym operatorem:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Strona WWW: Usługi Dźwigowe Katowice

Artykuł partnera.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl