Śląskie Trendy

Urodziny z gwiazdami w Agorze Bytom

Koncerty Eweliny Lisowskiej i Filipa Mettlera, emocjonujące pokazy akrobatyczne Delfiny i Bartka, konkursy z nagrodami. 18 listopada Agora Bytom świętować będzie swoje siódme urodziny. Z tej okazji zaprasza na liczne atrakcje. Wstęp wolny.

Agora Bytom kończy siedem lat. Z tej okazji już 18 listopada zaprasza mieszkańców regionu na wielkie świętowanie, którego główną atrakcją będą koncerty popularnych wykonawców muzycznych. Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie Ewelina Lisowska– wokalistka, autorka tekstów i współautorka muzyki. O godz. 19.00 w Agorze Bytom zabrzmią jej największe hity, między innymi „Nieodporny rozum”, „W stronę słońca”, „Prosta sprawa” czy „We mgle”. Godzinę wcześniej publiczność rozgrzeje Filip Mettler. Młody wokalista zdobył popularność jako finalista programu telewizyjnego X Factor. Specjalnie dla gości urodzinowych Agory Bytom zaśpiewa swoje autorskie utwory – „Twoje życie” i „Wiary ślad”.

Na scenie wystąpi również Delfina i Bartek – duet akrobatyczny, który zwyciężył w piątej edycji programu telewizyjnego „Mam Talent”. Oboje są znani także na arenie międzynarodowej. Delfina ma tytuł wicemistrzyni świata oraz brązowej medalistki mistrzostw Europy w formacjach tanecznych. Natomiast Bartek to srebrny i brązowy medalista mistrzostw Starego Kontynentu. Para stworzy niezapomniane widowisko.

Tradycyjnie już w Agorze Bytom nie zabraknie lokalnych akcentów. Z koncertem wystąpi chór Bytomskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Wrzosy Jesieni”. Dodatkowo, przez cały dzień, goście urodzinowi zobaczą pokazy taneczne, między innymi tańców latynoamerykańskich, hip-hopu czy baletu. – Chcemy, aby nasze urodziny zostały zapamiętane jako jedyne w swoim rodzaju i by, jak co roku, dodały energii miastu. Dlatego zaprosiliśmy wyjątkowe gwiazdy i zaplanowaliśmy wiele atrakcji. Pragniemy w ten sposób podziękować bytomianom i mieszkańcom regionu za wspólne siedem lat – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom. – To będzie sobota pełna zabawy dla osób w każdym wieku. Dlatego warto przyjść do nas z całą rodziną– dodaje. Uwagę klientów na pewno przykują pokazy karate medalistów mistrzostw świata, Europy i Polski. Dodatkowo dzieci samodzielnie spróbują swoich sił we wschodnich sztukach walki. Ciekawe atrakcje przygotowuje również Uniwersytet Rozwoju. Dzieci zobaczą pokazy z suchym lodem, a także nauczą się wykonywać kwiaty z origami.

Punktem kulminacyjnym imprezy urodzinowej będzie oczywiście wyjątkowy tort (godz. 16.00). Agora Bytom, jak co roku, zaskoczy jego formą i smakiem. Nie zabraknie konkursów z nagrodami ufundowanymi przez sklepy działające w galerii handlowej, a także przygotowanych przez nie atrakcji – między innymi pokazów makijażu, treningu na trampolinach czy ćwiczeń body pump. O dobry humor klientów zadbają również szczudlarze. Początek wydarzenia o godz. 12.00.

Agora Bytom to multigaleria w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

Więcej na: www.agorabytom.pl

facebook.com/AgoraBytom

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl