Śląskie Trendy

Twinpigs zmienia się na zimę. Ma być świet(l)nie

Pięknie oświetlone budynki i dachy, Fabryka Zabawek Świętego Mikołaja, nowe, świąteczne przedstawienie, wspólne zabawy do późnej nocy – w sezonie jesienno-zimowym Miasteczko Westernowe Twinpigs nie przestaje tętnić życiem! Już 9 listopada, podczas oficjalnego otwarcia Twinpigs na sezon zimowy, odwiedzający nas tego dnia goście po raz pierwszy poczuć będą mogli magię Świet(l)nego Miasteczka Westernowego!

Dachy i obrysy budynków w naszym parku rozrywki zapłoną tysiącami lampek, które przemienią żorski Dziki Zachód w krainę pełną piękna i światła. To doskonała okazja, by po raz pierwszy w tym roku prawdziwie poczuć magię zbliżających się świąt!

Miasteczko Westernowe Twinpigs, w okresie jesienno-zimowym, dla odwiedzających nas klientów indywidualnych otwarte będzie w czwartki i piątki od 16.00 oraz w soboty i niedziele od godz. 12.00. Miasteczkowe atrakcje czynne będą do godz. 20.00. Świet(l)ne Miasteczko Westernowe dla gości każdego dnia zapłonie już o godz. 16.00.

Ponadto, w piątki i w soboty, po godz. 20.00 Twinpigs nie przestaje tętnić życiem – to właśnie wtedy zapraszamy na naszą Twinpigs Party Street do wspólnej, dobrej zabawy i udziału we wszystkich organizowanych przez nas imprezach. Wstęp na życie nocne Miasteczka Westernowego jest bezpłatny!

Od 20 listopada, w Twinpigs prężnie działać będzie również Fabryka Zabawek Świętego Mikołaja. To tutaj odwiedzający będą mieli niepowtarzalną okazję, by podpatrzeć pracę elfów i osobiście spotkać się i porozmawiać ze Świętym Mikołajem. Od tego dnia, aż do 28 grudnia, wszystkich chętnych zachęcamy
także do skorzystania z naszej specjalnej, mikołajkowej oferty, w ramach której przygotowaliśmy wyjątkowy program zajęć dla dzieci, przedstawienie „Mikołaj na Dzikim Zachodzie”, spotkanie ze Świętym Mikołajem, specjalne pakiety prezentów i wiele, wiele innych. Przekonajcie się sami!

www_plakat_swietlne

www_plakat_mikolajki

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl