Śląskie Trendy

TAYEMNY MORD – Silesia Events rusza z serią gier online!

Silesia Events przygotowała coś specjalnego dla wszystkich fanów gier, ale też miłośników Śląska.

3 kwietnia startuje wyjątkowy cykl gier, które przeniosą uczestników do realiów międzywojennych Katowic, gdzie będzie na nich czekać seria zagadek kryminalnych.

 

Na wstępie uczestnicy wiedzą tylko jedno – 30 marca 1936 roku w prywatnym apartamencie hotelu „Monopol” znaleziono ciało katowickiego restauratora Alojzego Potempy. Wszystko wskazuje na to, że doszło do morderstwa.

KIEDY I GDZIE?

Pierwsze wskazówki prowadzące do rozwikłania  sprawy pojawią się 3 kwietnia o godzinie 20.00 na stronie www.silesiaevents.pl/gra. Później codziennie, do 10 kwietnia o tej samej porze będą pojawiać się kolejne informacje. Zadaniem graczy będzie ułożenie ich w całość i odnalezienie zabójcy.

O powodzeniu lub porażce w śledztwie będzie decydował test, który każdy z graczy wypełni na końcu – będzie składał się 10 pytań i ukaże się w formie aktywnego formularza online 10 kwietnia br. o 20.00. Od tej pory uczestnicy będą mieli 24 godziny na rozwiązanie zagadki. 12 kwietnia gracze poznają odpowiedź na pytanie co wydarzyło się w hotelu?

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W GRZE?

Udział w grze jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów. Wystarczy wejść na stronę  www.silesiaevents.pl/gra. Na najlepszych czekają nagrody.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl