Śląskie Trendy

Targi Trends 4 Kids już w tę niedzielę!

Po raz trzeci w Arenie Gliwice odbędą się targi których adresatami są przyszli rodzice, rodzice z dziećmi w wieku od 0-9 lat oraz wszyscy ci, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny dizajn, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców.


Arena Gliwice, ul. Akademicka 50 /10 listopada 2019 / Godz. 10:00-17:00

 

Targi podzielone zostały na trzy strefy:

STREFĘ ZAKUPÓW – w tej strefie będzie można znaleźć odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książeczki oraz produkty dla kobiet w ciąży i mam karmiących. Wystawcy specjalnie na dzień targów przygotowują atrakcyjne rabaty.

Realizując zakupy na stoiskach w kwocie łącznej 250 zł będzie można odebrać  prezent w punkcie organizatora (liczba przewidzianych prezentów jest ograniczona).

STREFĘ ŚWIADOMEGO RODZICA – dla rodziców i przyszłych rodziców organizatorzy targów przgotowali bogaty program prelekcji i warsztatów, w jakich będzie można brać udział przez cały dzień. To niecodzienna okazja do skorzystania bezpłatnie z porad i konsultacji u ekspertów wielu dziedzin związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie.

STREFĘ ZABAWY – w tej przestrzeni dzieci będą mogły bezpłatnie skorzystać z licznych zajęć kreatywnych i rozwijających warsztatów. Bo – jak podkreślają organizatorzy – nuda tego dnia jest zabroniona! Najmłodsi Goście spotkają się m.in. z szalonymi naukowcami, będą kreować stworki z piany i wybuchowe wulkany, brać udział w zajęciach sensoplastycznych, tworzyć przy wielkoformatowych panelach dizajnu ze sznurka i przeżyją podwodną przygodę w świecie wirtualnym.

STREFĘ EKO WYBORU – organizatorzy wyjaśniają, że  jest dla nich szalenie ważne, by najmłodsze pokolenie wyrastało w świadomości ekologicznej, bo dzisiejsze wybory wpłyną na to, w jakim świecie przyjdzie im żyć, gdy dorosną. „Chcemy edukować i pokazywać w jaki sposób małymi krokami zmieniać codzienne nawyki, by zadbać o lepsze jutro dla nas i naszej planety. Na najmłodszych czekają m.in. zajęcia recyklingowe m.in tworzenia woreczków wielorazowych na żywność. Pokażemy też jak kreatywnie zapakować świąteczne prezenty wykorzystując przedmioty, które znajdziemy w domu” – wyjaśniają pomysłodawcy.

Rodziców i wystawców chcą także zarażać ideą less waste i pokazywać jak można stać się eco friendly.  Warto sprawdzić na stronie wydarzenia trends4kids.pl w jaki sposób można pomóc włączając się akcje i aktywności, jakie przygotowane zostały na ten dzień.

Więcej na:

trends4kids.pl

https://www.facebook.com/events/424108398139529/

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750