Śląskie Trendy

Szukają ambasadorów Barbie Super Księżniczki (casting)

Z okazji premiery filmu „Barbie Super Księżniczki” rusza ogólnopolski casting na ambasadorkę filmu. Barbie to ikona kultury masowej, której nie trzeba przedstawiać. Nie ma na świecie dziewczynki, która choć przez chwilę nie marzyła, aby stać się Barbie. Wciel się zatem w główną bohaterkę i przyjdź na imprezę Barbie do Galerii Katowickiej (ul. 3 Maja 30) w sobotę 10 stycznia. Zapraszamy dzieci z rodzicami od godz. 12.00 do godz. 19.00.
Teraz jest niepowtarzalna okazja, aby spełnić marzenia. Wystarczy wcielić się w główną bohaterkę, przyjść na casting i wielką noworoczną imprezę. W zmaganiach castingowych ocenione zostaną stroje i umiejętności, jakie powinna posiadać współczesna księżniczka.

Założeniem party „Barbie Super Księżniczki”, jest idea, że nie ma przegranych. Wszystkie dzieci biorące udział w rywalizacji, otrzymają upominki. Każde dziecko poczuje się docenione i wyróżnione.

Zwyciężczyni castingu z każdego miasta weźmie udział w WIELKIM FINALE w Warszawie. Podczas finału jury wybierze AMBASADORKĘ FILMU „BARBIE SUPER KSIĘŻNICZKI”, która weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej do magazynu dziecięcego. Otrzyma również voucher na zakupy w stylu Barbie dla siebie i swojej mamy.

Casting to nie jedyna atrakcja imprezy. Barbie organizuje wyjątkowe spotkanie dla wszystkich swoich przyjaciół. W specjalnej strefie uczestnicy imprezy będą mogli przenieść się do filmowego świata Barbie. Spędzić czas na oglądaniu swojej ulubionej bohaterki na pokazach wcześniejszych filmów z serii. Każdy, kto tylko zechce, może wziąć udział w sesji fotograficznej, z której otrzyma pamiątkowe zdjęcie. Uczestnicy imprezy będą mogli obejrzeć pokaz mody, wziąć udział w warsztatach w stylu Barbie oraz warsztatach plastycznych. Na wszystkich czekają zmagania, quizy, zabawy. Nikt nie będzie się nudził.

Party organizowane przez Barbie to niepowtarzalna okazja do super zabawy i przygotowania się do nowej przygody filmowej. Tym razem Barbie wcieli się w postać Kary, współczesnej księżniczki, która dzięki magicznemu motylowi przemieni się w Super Iskrę. Uzyska umiejętności, które pozwalają jej walczyć ze złem. Jak skończy się nowa przygoda „Barbie Super Księżniczki”? Zapraszamy do kin od 6 lutego 2015 r.

barbie

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl