Śląskie Trendy

SZAFOMANIA – event modowy

SZAFOMANIA to Event skierowany do WSZYSTKICH KOBIET! Odbędzie się w najbliższą niedzielę, 29 marca, w godz. 12 – 19 w CKS Mrowisko w Gliwicach.

To połączenie tak lubianych przez nas zakupów ciuchowych z pokazami mody oraz zdobywaniem wiedzy z zakresu jakże pożądanego przez kobiety dobrze postrzeganego wizerunku.
To także propozycja niestandardowego, ciekawie spędzonego czasu z przyjaciółką w gronie wyjątkowych kobiet.
Głównym zamierzeniem tego wydarzenia jest zaznaczenie naszego miasta – Gliwic na obszernej mapie modowej Polski.
Podczas trwającej od godz. 12 do 19 w Mrowisku w Gliwicach imprezy, każda z Pań będzie mogła poznać najnowsze trendy sezonu oraz kupić najmodniejsze ubrania z korzystnym rabatem obowiązującym tylko w tym dniu.
W trakcie wykładów prowadzonych przez cenionych specjalistów z branży beauty i fashion dowiecie się jakie elementy wpływają na nasz wizerunek i jak wykorzystać nasz osobisty potencjał, aby wzmocnić swoją pewność siebie i postrzeganie własnej osoby przez innych.
O szczególne emocje w tym czasie zadbają tancerki szkoły tańca ESKA, prezentując wyjątkowo kobiecy rodzaj tańca – Burleskę.
Zaprezentujemy Paniom także finał kilkutygodniowej metamorfozy wybranej przez nas kobiety, przeprowadzonej przez sztab naszych specjalistów od wizerunku.
Punktem kulminacyjnym wieczoru będą profesjonalne pokazy najnowszych kolekcji znanych marek Litfashion i Meisel oraz koncert Bogny Czekiel, zwyciężczyni pierwszej edycji programu „Bitwa na głosy”!
Mamy nadzieję, że liczne niespodzianki przekazane przez naszych Partnerów oraz niezwykły program spowodują, że nie będziecie się zastanawiać co robić 29 marca 2015r.
Zapraszamy na SZAFOMANIĘ organizowaną przez PRIMO KOBIETA!

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl