Śląskie Trendy

Sylwester pod wysokim napięciem

Zabrzański Teatr Nowy Sylwestra spędzi pod Wysokim Napięciem – tam bowiem nazywa się najnowsza komedia Zbigniewa Stryja, którą teatromaniacy będą mogli przywitać Nowy Rok. Spektakl zagrany zostanie dwukrotnie – o godz. 18 i  21.

Zapraszamy na niezapomniany wieczór Sylwestrowy do Teatru Nowego w Zabrzu!!! O godz.18.00 i 21.00 – najnowsza komedia „Wysokie napięcie” w reżyserii Zbigniewa Stryja.

W rolach głównych: Magdalena Waligórska (znana m.in. z serialu „Ranczo”), Zbigniew Stryj i Mateusz Lisiecki.

„Wysokie napięcie” to przezabawna opowieść o problemach małżeńskich, namiętności i zgubnych przyzwyczajeniach.

Czy awaria instalacji elektrycznej może być przyczyną rozpadu małżeństwa, a wystawa żółwi szansą na… namiętny romans? Ile warta jest rockowa muzyka z czasów młodości w obliczu nadwagi i kłopotów z szefem? Czy młody, przystojny elektromonter może złamać serce statecznej mężatki?

Nieplanowana szalona terapia, którą rządzi przypadek! Zabawa dla Niej i dla Niego w słodko-gorzkim sosie – gwarantowana!

Po spektaklu rozpoczynającym się o godz. 18.00 zapraszamy na poczęstunek i symboliczną lampkę szampana. Po spektaklu rozpoczynającym się o godz. 21.00 zaprosimy Państwa do foyer teatru na catering oraz powitanie Nowego Roku 2015.

Czekamy na Państwa 31 grudnia 2014 r. !!!

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl