Śląskie Trendy

Światowy Finał Intel Extreme Masters

W dniach 12-15 marca, światowe gwiazdy gier komputerowych przyjadą do katowickiego Spodka, by zmagać się w Mistrzostwach Świata Intel Extreme Masters.

Impreza w Katowicach zakończy serię turniejów w Toronto, San Jose, Kolonii oraz Taipej. Rywalizacja będzie się odbywać w League of Legends, StarCraft II: Heart of the Swarm. Pula nagród to 300 000 dolarów. Dodatkowo fani gry Counter-Strike: Global Offensive, będą mogli podziwiać w akcji najlepsze drużyny na świecie podczas turnieju ESL One. Pula nagród w tym turnieju to 250 000 dolarów.

Obok turniejów Intel Extreme Masters odbędą się również inne turnieje ESL o światowym zasięgu. Będzie to największa DARMOWA impreza w Europie! Oprócz spotkań esportowych na najwyższym poziomie, podczas imprezy będzie również można odwiedzić stoiska partnerów Intel Extreme Masters z najnowszymi grami oraz technologiami, m.in. Intel, BenQ oraz Kingston HyperX. Partnerem głównym Intel Extreme Masters Katowice 2014 jest Instytucja Kultury – Katowice – Miasto Ogrodów.

W chwili obecnej łączna pula nagród, wszystkich turniejów organizowanych podczas Intel Extreme Masters Katowice wynosi ponad 550 000 dolarów i nie jest to ostatnie słowo organizatorów.

Dla wszystkich odwiedzających organizatorzy przygotowali masę atrakcji oraz nagród niespodzianek.

Do zobaczenia w Katowicach!
LINKI:
https://www.facebook.com/ESLPolska
https://www.facebook.com/events/870716662941515/

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl