Śląskie Trendy

Świąteczny koncert Kayah – konkurs z biletami

Tydzień do świąt i taka perełka? Czemu nie! 19 grudnia w Arenie Gliwice, podczas koncertu usłyszymy autorskie, świąteczne utwory z niezapomnianej płyty Kayah „Gdy pada śnieg”.


Artystka wykona także klasyczne polskie kolędy, takie jak: Cicha noc, Jezus Malusieńki, Lulajże Jezuniu, Wśród nocnej ciszy, czy Nie było miejsca dla Ciebie, w charakterystycznej dla siebie aranżacji i wyjątkowym klimacie nadchodzących Świąt.

Oczywiście nie zabraknie również dobrze znanego szlagieru świątecznego „Ding Dong”. Artystce towarzyszyć będą na scenie wybitni instrumentaliści z Janem Smoczyńskim, jako kierownikiem zespołu, na czele. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy pragną wcześniej wprowadzić się w świąteczny nastrój i w radosnej atmosferze cieszyć się piękną muzyką. Jeżeli muzyka ma łagodzić obyczaje, to ten koncert zrobi to doskonale. A przed „świąteczną gorączką” dla wielu z nas, to pozycja (co najmniej) obowiązkowa.

Bilety na ten wyjątkowy koncert będą dostępne w kasie Areny Gliwice, oraz na portalu eventim.pl.

Ceny biletów: 50 zł, 70 zł, 90 zł, 110 zł

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Aby wziąć udział w konkursie należy do niedzieli, 15 grudnia na adres konkursy@slaskietrendy.pl przesłać odpowiedź na pytanie: która kolęda jest, Waszym zdaniem, najpiękniejsza. Prosimy o podanie w mailu imienia i nazwiska a także numeru telefonu.

Klauzula informacyjna: powierzone przez Państwa dane zostaną wykorzystane jedynie dla celów rozstrzygnięcia tego konkursu i przekazania wygranych biletów. Nie będą ponownie przetwarzane przez Śląskie Trendy, nie zostaną też przekazane innym firmom i podmiotom, bez dodatkowej zgody.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl