Śląskie Trendy

Świąteczny Jarmark DeKatowicki

W niedzielę, 20 grudnia między 11.00 a 20.00 DeKato zaprasza na Świąteczny Jarmark w katowickim Pubie Absurdalna, na ul. Dworcowej 3.

WSTĘP WOLNY!

Nie masz jeszcze prezentów? Chcesz kupić coś wyjątkowego? Niezwykłego? Coś, czego nikt inny nie ma, nie miał i nigdy mieć nie będzie? W takim razie nasz Jarmark jest idealnym miejscem dla Ciebie! Tutaj znajdziesz unikatowe rękodzieło, wykonane z sercem i zaangażowaniem.
Wystawcy: Adam Meisnerowicz, Bee-shop, Bobrowe Żeremia, Budyń Malinowy, Con Passione, Czerwony PiecPiec, DeKato, Departament Twórczości, Dziewczyny od ślubów, Henderon Steampunk Factory,Lemon Factory, LETYCJA odzież ręcznie malowana, VariaVaria,Maqudesign, Meranel Apparel, Ostempluj się, Skrawki, Szmatki & Makatki,YOUSE, Manufaktura Czarny Bocian

dzie też coś na ząb! „Budyń Malinowy” zaprasza na degustację słodyczy! Znasz osobę, która jest na wiecznej diecie, a „nie potrafi” zrezygnować ze słodyczy, a może sam jesteś taką osobą? Chcesz komuś zrobić słodki prezent od serca? Nic prostszego, przyjdź i sprawdź, jak wykonać rawskie i wegańskie słodycze, bez pieczenia i bez białego cukru!” w planie muffiny orzechowo-morelowe z kremem z avocado, praliny, tofurnik na szybko na słono-słodkim spodzie oraz słodki wegański krem czekoladowy.

W planach mamy też małą atrakcję dla dzieci w wykonaniu Teatru OkiDoki: „Bajkowy Las”
Zapraszamy dzieci i dorosłych do udziału w zabawie! Najpierw „zbudujemy” scenę, potem ustawimy dekorację, włożymy kostiumy… Nie ma dekoracji? Nie ma kostiumów? Nic nie szkodzi! Od czego mamy wyobraźnię! Sami napiszemy od nowa znane bajki i sami je zagramy! Zobacz jak to jest być aktorem, dekoracją, a nawet reżyserem. I baw się w najlepsze.
Zapraszamy serdecznie!

W sprawie szczegółów i uczestnictwa prosimy o kontakt na mail spoldzielniadekato@gmail.com

WSTĘP WOLNY!

GODZINY 11-20

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl