Śląskie Trendy

Świat kultowych superbohaterów w Silesia City Center

Są znani ze szklanego ekranu i popularnych komiksów – Spider-Man, Hulk, Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor i inni niedoścignieni superbohaterowie to ulubieńcy dzieci i dorosłych. Od 25 kwietnia do 4 maja fani ponadczasowych produkcji będą mogli spełnić marzenia i spotkać swoich idoli. Pełnowymiarowe figury herosów osadzone w najpopularniejszych scenach przeniosą się na pasaże Silesia City Center. Czym zaskoczą tym razem?


Wiele osób chciałoby spotkać superbohaterów – w dniach 25 kwietnia – 4 maja będzie to możliwe. Interaktywna wystawa na pasażach Silesia City Center pozwoli poznać historię znanych herosów. Trójwymiarowe postacie rzeczywistych rozmiarów, stworzone z włókna szklanego, masy plastycznej i metalu zostaną zaprezentowane w aranżacjach obrazujących kultowe uniwersum. Fani magicznego świata będą mogli zmierzyć się ze zwinnym Spider-Manem, inteligentnym Batmanem i zielonym gigantem – Hulkiem, zobaczyć Iron Mana po wygranej walce z Ultronem, usiąść na złotym tronie Thora czy ulubionym pojeździe Kapitana Ameryki – Harley’u Davidsonie, poznać niezwykłą kobietę – Wonder Woman oraz poczuć niepowtarzalny klimat Wakandy – ojczyzny Księcia T’Challa, znanego wszystkim jako Black Panther (Czarna Pantera).

Oprócz wystawy superbohaterów na odwiedzających czekają interaktywne atrakcje.
W multimedialnej strefie Infinity przy Alei Rudzkiej będzie można zagrać w popularne gry na Playstation. W strefie interakcji na Placu Śląskim zostanie stworzone Laboratorium Hulka, w którym najmłodsi wykonają specjalny test i przekonają się, czy są spokrewnieni z potężnym gigantem.

Wystawę superbohaterów można oglądać od 25 kwietnia do 4 maja na pasażach Silesia City Center. Gry w strefie Infinity dostępne są w termiach: 25, 28, 29, 30 kwietnia w godzinach 12:00-20:00 oraz 26, 27 kwietnia i 2, 4 maja w godzinach 11:00-19:00. Korzystanie z atrakcji jest bezpłatne.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750