Śląskie Trendy

Spotkasz Mikołaja i zapakujesz prezenty

CH FORUM w Gliwicach również, wraz z klientami, świętować będzie dzień Świętego Mikołaja. Oczywiście sam Mikołaj pojawi się w Centrum, by wraz ze Śnieżynkami pozować do zdjęć z dziećmi. Sporą atrakcją będzie też m.in. efektowna śnieżna kula, którą znaleźć można na głównym podium scenicznym (parter). Od 5 grudnia świąteczne przygotowania ułatwi stanowisko do pakowania prezentów, które czynne będzie aż do Wigilii.

Mikołaj już puka do drzwi…

Mikołaja spotkamy 6 grudnia, w godz. 10:00 – 20:00, na podium scenicznym przy ogromnej kuli śnieżnej. Tam też zorganizowane zostaną warsztaty artystyczne, uczestnicy których będą mogli własnoręcznie stworzyć świąteczne ozdoby i akcesoria.

Po Mikołaju przy kuli śnieżnej dyżury rozpoczną urocze Śnieżynki, z którymi również będzie można sobie zrobić zdjęcie. Będzie je można spotkać do 16 grudnia, w godz. 11:00 -19:00.

Pakowalnia prezentów

– Od 5 grudnia klienci CH FORUM będą mogli skorzystać z usługi pakowania za okazaniem paragonu za zakupy. Profesjonalne stanowisko czynne będzie (w dni handlowe) w godzinach 12:00 – 20:00 – wyjaśnia Marek Thorz, rzecznik prasowy Forum. – Zakupione w grudniu w CH FORUM przedmioty będzie można zapakować nawet Wigilę (godz. 10:00 -13:00), która będzie ostatnim dniem działania pakowalni. Jeden paragon o min. wartości 25 zł uprawnia do zapakowania jednego prezentu – wyjaśnia.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl