Śląskie Trendy

Spider-Man Uniwersum – pokaz przedpremierowy

Każdy prawdziwy fan Spider-Mana z niecierpliwością czeka na najnowszą, animowaną superprodukcję Sony/MARVEL. Oficjalna premiera dopiero za miesiąc, ale najgorliwsi widzowie będą mogli zobaczyć film już 11 grudnia! W filmie spotkamy całe uniwersum postaci związanych z przygodami Spider-Mana, nieoczekiwanych gości, a przede wszystkim mnóstwo humoru i zabawy konwencją. Gigantyczne wrażenie zrobi sposób animacji, w jakim twórcy filmu ożywili postacie z komiksu. Spider-Man Uniwersum to hit!


Na Śląsku film wyświetlimy w kinie Cinema City Silesia Katowice. Bilety są już dostępne w sprzedaży – w kasach kin i na stronie https://www.cinema-city.pl/filmy/spider-man-uniwersum/. Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona!  

Ikona popkultury powraca. Amerykańska animowana komedia z przełomowym, pierwszym tego rodzaju, stylem wizualnym zaskoczy niejednego widza. W „Spider-Man Uniwersum”, z pozoru zwykły chłopak, Miles Morales odkrywa w sobie moce Spider-Mana, a na pomoc w walce z niebezpieczną maszyną naruszającą czasoprzestrzeń, przybędą Spider-Mani z innych Uniwersów. Postacie ze Spider-Mana połączą siły w wymiarach równoległych, aby zatrzymać zagrożenie dla ludzkości. Czy każdy z nich da radę wrócić do swojego wymiaru?

Za reżyserię „Spider-Man Uniwersum” odpowiadają Bob Persichetti, Peter Ramsey i Rodney Rothman, który wraz z Philem Lordem są autorami scenariusza. Głosów do głównych ról udzielili: Mateusz Narloch(PL) i Shameik Moore jako Miles Morales/Spider-Man, Magdalena Herman-Urbańska(PL) i Hailee Steinfeld (Gwen Stacy), Przemysław Stippa(PL) i Jake Johnson (Peter Parker/Spider-Man).

Pokazy otwarte filmu „Spider-Man Uniwersum”, w wersji 2D z dubbingiem odbędą się wybranych kinach Cinema City już 11 grudnia, o godz. 19:30: Warszawa Arkadia, Kraków Kazimierz, Poznań Plaza, Katowice Silesia, Łódź Manufaktura i Wrocław Wroclavia.

Premiera filmu już 25 grudnia we wszystkich 34 kinach Cinema City w 19 miastach, dostępna będzie w wersji 2D z napisami i z dubbingiem.

Podaruj ten albo dowolny inny film bliskiej osobie w prezencie! Sprawdź, jakie warianty kinowej karty podarunkowej masz do wyboru na https://www.cinema-city.pl/karta-podarunkowa

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl