Śląskie Trendy

Speed dating na Walentynki – trwają zapisy

13 lutego o godzinie 17:00 w Klubie Muzycznym ChaCharnia w Czechowicach Dziedzicach odbędzie się SPEED DATING czyli dla każdego zestaw kilku, siedmiominutowych randek. Do 9 lutego trwa sprzedaż biletów.
 Czym jest speed dating?

Speed Dating to przede wszystkim świetna zabawa. To pomysł na wyjście z domu i spędzenie wieczoru pełnego śmiechu i wrażeń. W krótkim czasie odbędziesz kilka siedmiominutowych randek – co z tego wyniknie? To się okaże… 😉

 Dlaczego warto?

Tu spotkasz ludzi takich jak Ty – optymistycznych singli, otwartych na nowe znajomości. Chodzi o to, by na jednym spotkaniu poznać osoby, z którymi chcesz zobaczyć się po raz kolejny. Już tylko we dwoje.

W speed dating poznajecie dużo nowych osób w kilka minut. Co 7 minut mężczyźni i kobiety wymieniają się między sobą, żeby poznać się na „krótkich randkach”. Po tym czasie dajemy znak, sygnalizując by iść dalej na następną randkę. Na koniec wszystkich spotkań, uczestnicy oddają listę osób, z którymi by chcieli nawiązać dalszy kontakt. Jeśli okaże się, że dani uczestnicy wpisali siebie nawzajem na listę (zostało to odwzajemnione) to następuje wymiana kontaktów.

Tego wieczoru rozlosujemy także sporo ciekawych nagród – podwójne zaproszenie na koncert MROZA (14.02), vouchery na kręgle oraz bilety do Multikina.

Speed_plakat (1)

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl