Śląskie Trendy

Spacer fotograficzny po Tychach

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na wspólne fotografowanie Starych Tychów. W sobotę, 16 kwietnia o godzinie 15.00, spotykamy się na rynku i idziemy w trasę przez najstarszą część miasta. Na spacer fotograficzny przyjść może każdy, kto tylko ma ochotę na wspólne robienie zdjęć i rozmowy o fotografii, niezależnie od posiadanego sprzętu oraz poziomu fotograficznych umiejętności.

To okazja nie tylko do wykonania zdjęć, ale też do poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach. Nie są wymagane żadne wcześniejsze rezerwacje.
Będzie to trzeci spacer fotograficzny organizowany przez TTF. W lipcu i sierpniu minionego roku TTF poprowadził nie tylko tyszan po tyskich osiedlach, pod hasłem „Tychy od A do Z”.
Tyskie Towarzystwo Fotograficzne to grupa pasjonatów fotografii z Tychów i okolic, zarówno amatorów jak i zawodowych fotografów. Regularnie organizuje pokazy zdjęć (slide show) i wystawy w Pasażu Kultury Andromeda w Tychach. Dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do stowarzyszenia, spacer fotograficzny będzie okazją do uzyskania informacji z pierwszej ręki. TTFowicze wyjaśnią wszystkim chętnym, dlaczego warto i jak zostać jednym z nich.
Wydarzenie na FB https://www.facebook.com/events/973179366085286/
Więcej informacji o TTF na www.ttf.tychy.pl

Tagi:    

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl