Śląskie Trendy

Sound of Gravity – Nowa Generacja

Spektakularne ewolucje Freestyle Motocross ponownie w Gliwicach! 

To będzie widowiskowy, pełny spektakularnych lotów, ewolucji na ogromnych wysokościach, adrenaliny weekend! 8 czerwca 2024 roku do PreZero Areny Gliwice powrócą światowe gwiazdy freestyle motocross i dirt jumpingu w ekstremalnym show Sound of Gravity – Nowa generacja!


Będziemy świadkami niesamowitego spektaklu łączącego muzykę, pirotechnikę z rykiem silników z udziałem największych gwiazd sportów ekstremalnych! Otwarta sprzedaż wejściówek rusza 10.11.2023 na eventim.pl. Sound of Gravity w 2024 roku w PreZero Arena Gliwice powróci do Polski z najnowszym programem Nowa Generacja! Zobaczymy nową odsłonę ekstremalnego teatru z jeszcze większą dawką adrenaliny, pirotechniki, ognia, najlepszej muzyki i oczywiście spektakularnych skoków na motocyklach crossowych, rowerach, hulajnodze! Nowa Generacja to całkowicie nowy program Sound of Gravity, w którym sporty ekstremalne zobaczymy w jeszcze bardziej spektakularnej oprawie wizualno–dźwiękowej! Ogromna ilość atrakcji czeka także dla najmłodszych dzieci, które wraz z rodzicami będą mogły znakomicie bawić się na trybunach oraz uczestniczyć w wielu dodatkowych atrakcjach!

Przed wydarzeniem będzie można z bliska zobaczyć motocykle, rowery czy samochody biorące udział w pokazach! Będzie można także wsiąść do samochodów driftowych, usiąść na motocyklach crossowych, zdobyć autografy zawodników! Funkcjonować będzie także ekstremalne miasteczko ze strefą wystawienniczą, animacjami, pokazami, pokazowymi treningami! Prawdziwy raj dla najmłodszych, starszych dzieci ale i fanów motoryzacji i sportów ekstremalnych! Pokazy Sound of Gravity kolejny raz zabiorą widzów w niesamowitą podróż po najbardziej widowiskowych dyscyplinach sportów akcji! Nowoczesna formuła wydarzenia, łącząca sport z najlepszą muzyką! Nie zabraknie światowych gwiazd, atmosfery oraz niesamowitego klimatu i najlepszych atrakcji dla dzieci! To będzie najbardziej ekstremalny weekend w Polsce! Warto obserwować profile wydarzenia na Facebooku i Instagramie, gdzie na bieżąco pojawiać się będą wszystkie informacje, atrakcje jak i harmonogram. Na imprezę zaprasza Miasto Gliwice!   ATRAKCJE SOUND of GRAVITY – Nowa Generacja:

  • Freestyle Motocross – spektakularne akrobacje na motocyklach crossowych w wykonaniu światowej czołówki zawodników
  • Dirt Jumping Show – ewolucje na rowerach i hulajnogach
  • Goście specjalni z innych dziedzin sportu oraz popularni influencerzy
  • Muzyka i efekty specjalne synchronizowane z najbardziej spektakularnymi akrobacjami
  • Pit Party – Spotkanie z gwiazdami eventu twarzą w twarz
  • Ekstremalne Miasteczko
  • Oryginalne atrakcje dla najmłodszych

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl