Śląskie Trendy

Słodki weekend w MCK

Największe targi branży cukierniczej, piekarskiej i lodziarskiej na południu Polski odbędą się w dniach 25-27 marca w katowickim MCK.  Poznamy najnowsze światowe trendy i śląską tradycję w najlepszym wydaniu!

To będzie wyjątkowa edycja, bo pełna niespodzianek i atrakcji.

Przez cały weekend na scenie głównej targów, przy wielkanocnym stole, będziemy celebrować Śniadanie Mistrzów, którego gospodarzami będą cukiernicy ze Sweet Team Poland – Renata Martyna i Łukasz Wylenżek.

Również na scenie głównej pojawią się smaczne fuzje w duetach lub solo to pokazy, podczas których Goście będą łamać kanony,
łączyć smaki w innowacyjny, ale jak zawsze smaczny sposób!

Na oczach gości będzie bity najsłodszy rekord w kraju! 3 cukierników pod przewodnictwem Damiana Wiśniewskiego stworzy największą czekoladową rzeźbę w Polsce! Sami odwiedzający będą też mogli zmierzyć się z biciem rekordu, ale w dekorowaniu wielkanocnych ciasteczek.

Będzie też Strefa Mistrza Branży pełna lodowych inspiracji, a także Srefa Sugarcraftingu, w której spotkacie Kingę Jakimowicz.

Tylko tu napijecie się najlepszej kawy i zobaczycie zmagania baristów w Mistrzostwach Polski Barista oraz Coffee in Good Spirit.

Młodzi adepci sztuki cukierniczej także będą mogli zaprezentować sój talent podczas Ogólnopolskiego Konkursu Cukierniczego dla Szkół „Zdrowo – smacznie – artystycznie”.

Ponadto to właśnie tu odbędzie się kolejna 4. edycja Spotkania Kobiet Aliny Śmiłowskiej, a także pojawi się stoisko programu Doceń polskie.

Chcecie poznać szczegółowy program? Zostańcie znami! Już wkrotce zdradzimy kogo zobaczymy na scenie głównej i jakie atrakcje czekają na zwiedzających 😀

Strona Główna -> www.sweettargi.fairexpo.pl
Rejestracja -> http://www.sweettargi.abilet.pl/

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl