Śląskie Trendy

Śląski street fashion ma się dobrze

Śląskie słynie ze stylowo ubranych mieszkańców, którzy wiosną jeszcze chętniej eksponują trendy na ulicach. Silesia City Center wychodzi im na spotkanie podczas cyklicznej akcji Silesia Look. Ekspert ds. wizerunku z fotografem czekają w Katowicach na niebanalnie ubranych klientów, których zapraszają do udziału w streetowej sesji na pasażach SCC. Najciekawsze stylizacje są nagradzane.


Silesia Look od początku cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Zdjęcia ośmiu stylowych uczestników są publikowane na facebookowym profilu Silesia City Center po każdej z akcji. O przyznaniu nagrody w postaci karty podarunkowej o wartości 500 złotych decyduje publiczność (za pomocą reakcji pod najlepszą stylizacją); drugą – niezależnie od głosów – przydziela jury powołane przez SCC.
Silesia City Center oferuje szeroki wybór zarówno marek premium, jak i sieciówek, dlatego stawia na modę w różnorodnym wydaniu. Najlepiej pokazują to zdjęcia laureatek dotychczasowych edycji Silesia Look. Alina, Martyna, Katarzyna, Małgorzata i Izabela są w różnym wieku, mają inny styl i odmienne osobowości, ale obok żadnej z nich zdecydowanie nie da się przejść obojętnie.
Akcja Silesia Look odbywa się cyklicznie w wybraną sobotę miesiąca – najbliższa już 18 maja. Aby wziąć w niej udział, należy pojawić się w Silesia City Center, zostać zauważonym przez eksperta ds. wizerunku, opowiedzieć o sobie podczas krótkiej rozmowy oraz wziąć udział w szybkiej sesji fotograficznej na terenie Centrum.
Silesia Look_plakat.png
Ekspert ds. wizerunku wraz z fotografem czekają na stylowo ubranych klientów w wybraną sobotę miesiąca na terenie Silesia City Center. Najbliższa akcja odbędzie się 18 maja. Start o godzinie 11:00. 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750