Śląskie Trendy

Silesia Summer Park

Startuje letnia strefa rozrywki Silesia Summer Park, która potrwa aż do 1 września. Pole do mini golfa, tor do skimboardu, ścianka wspinaczkowa i park linowy – takie atrakcje czekają na wszystkich, którzy odwiedzą Silesia City Center, również w niedziele niehandlowe. A 29 czerwca – „Dzień Dobry, Wakacje!”, czyli najbardziej rodzinne rozpoczęcie wakacji na Śląsku i impreza pełna atrakcji dla dzieci i dorosłych.


Wakacje w Katowicach zapowiadają się naprawdę gorąco. Letni klimat będzie można poczuć już 29 czerwca podczas akcji „Dzień Dobry, Wakacje!”, która rozpocznie nowy sezon Silesia Summer Park. W godzinach 12:00-20:00 na Placu Słonecznym na najmłodszych i ich rodziców czeka wiele atrakcji, a wśród nich pokaz baniek mydlanych czy warsztaty chodzenia na szczudłach. Dzieci będą mogły bawić się na trampolinie eurobungee, a także pomalować buźki i zamienić się w ulubionego bajkowego bohatera. Na małych łasuchów będą czekać darmowe lody i wata cukrowa. Nie zabraknie również zabaw i konkursów z nagrodami. A wszystko to przy muzyce na żywo, którą zapewni DJ.

Wakacyjna strefa Silesia Summer Park będzie czynna codziennie aż do 1 września w godzinach 10:00-21:00 (również w niedziele niehandlowe). Pojawi się w niej pole do mini golfa o powierzchni 400 mkw., składające się z kilkunastu osobnych torów, ścianka wspinaczkowa, park linowy w formie małpiego gaju oraz tor do wodnej ślizgawki na desce, czyli skimboard. Przewidziano również bezpłatne warsztaty dla dzieci na torze do skimboardu i polu do mini golfa.

Dodatkową atrakcją będzie strefa fun&chill, czyli miejsce, w którym najmłodsze dzieci pobawią się w piaskownicy i na zjeżdżalni, a rodzice zrelaksują się w miłej, letniej atmosferze. W ramach akcji „Silesia na wakacje”, czyli aktywnych wakacji w mieście, w wielu punktach gastronomicznych i rozrywkowych (takich jak Cinema City czy Egurrola Dance Studio) będą czekać również atrakcyjne rabaty i specjalne oferty.

Inauguracja sezonu Silesia Summer Park – „Dzień Dobry, Wakacje!” odbędzie się 29 czerwca 2019 r. w godz. 12:00-20:00. Strefa atrakcji będzie czynna codziennie do 1 września w godzinach 10:00-21:00 (również w niedziele niehandlowe). Wstęp do niej jest bezpłatny.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750