Śląskie Trendy

Silesia ROOM ESCAPE na Noc Muzeów w Pszczynie

GRA, KTÓRA PODBIJA ŚWIAT 16 MAJA W PODZIEMIACH PSZCZYŃSKIEGO RATUSZA!

Otwierasz tajemniczy list od profesora, który rozkochał Cię w odkrywaniu tajemnic świata i nie raz pomógł w odnajdywaniu informacji prowadzących do ukrytych skarbów. Tym razem to on potrzebuje Twojej pomocy. Znalazł coś, czego poszukiwał całe swoje życie – legendarne perły księżnej Daisy, które otrzymała w prezencie ślubnym od swojego męża Jana Henryka XV Hochberga. Niestety, pilnie skrywana informacja o znalezisku przedostała się w niepowołane ręce. Profesor musi się ukrywać, przeczuwa, że na jego tropie są już wysłannicy Bezwzględnego Kolekcjonera. Musisz ich uprzedzić i przechwycić znalezisko przed nimi, a potem ukryć je w bezpiecznym miejscu. Czy zdążysz?

Zapraszamy 16 maja w Noc Muzeów do odwiedzenia pszczyńskiego Ratusza w sposób, jakiego jeszcze nie było! Specjalnie na Noc Muzeów otwarte zostaną klimatyczne ratuszowe podziemia. W mrocznych wnętrzach przygotujemy specjalnie dla Was krótką i emocjonującą grę w stylu „real life room escape”, byście mogli przekonać się jak świetna to zabawa!

Dla tych, którzy po raz pierwszy zetkną się z tym nowym sposobem spędzania wolnego czasu mamy łatwiejszą wersję gry. Dla tych, którzy już znają gry „room escape” mamy specjalną, trudniejszą wersję gry. Udział w grze (niezależnie od wersji) potrwa maksymalnie 15 minut. W zabawie można wziąć udział indywidualnie, albo w maksymalnie 4-osobowej grupie.

Jak wziąć udział w grze?

By wziąć udział w grze wystarczy pojawić się w Noc Muzeów (sobota 16 maja) w pszczyńskim Ratuszu między 16.00 a północą. Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów ani rezerwacji. Chętnych będziemy zapraszać do gry na bieżąco, w kolejności, w jakiej pojawią się w Ratuszu.

Udział w grze jest bezpłatny. Wszyscy, którzy ukończą grę dostaną pamiątkowe certyfikaty. Zapraszamy!

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl