Śląskie Trendy

Silesia Room Escape – gra na targach cGLOBalnie

Zapraszamy od 28 do 29 marca (sb-nd) na targi GLOBalnie w Katowicach na stoisko Silesia Room Escape do udziału w krótkiej grze przygotowanej specjalnie na targi, która pozwoli poczuć odrobinę z wielkich emocji, które będą przeżywać uczestnicy naszych imprez! Udział w grze zajmie maksymalnie 15 minut i mogą w niej wziąć udział maksymalnie 4 osoby. Udział w grze jest bezpłatny, ale na Targi obowiązują bilety wstępu.

SILESIA ROOM ESCAPE

GRA, KTÓRA PODBIJA ŚWIAT OD 28 DO 29 MARCA NA TARGACH GLOBalnie W KATOWICACH!

Otwierasz tajemniczy list od profesora, który rozkochał Cię w odkrywaniu tajemnic świata i nie raz pomógł w odnajdywaniu informacji prowadzących do ukrytych skarbów. Tym razem to on potrzebuje Twojej pomocy. Znalazł coś cennego, ale musi się ukrywać. Przeczuwa, że na jego tropie są już wysłannicy Bezwzględnego Kolekcjonera. Musisz ich uprzedzić i przechwycić znalezisko przed nimi, a potem ukryć je w bezpiecznym miejscu. Czy zdążysz?

Dla wszystkich, którzy ukończą grę przygotowaliśmy pamiątkowe certyfikaty oraz drobne niespodzianki!

Zapraszamy w sobotę od 10.00 do 18.00 i w niedzielę od 10.00 do 16.00. Nie prowadzimy rezerwacji miejsc – czas oczekiwania na grę będzie uzależniony od ilości aktualnie czekających chętnych. A jak się ustawi kolejka jak do Intel Extreme Masters World Championships to może się zdarzyć, że będzie trzeba poczekać dłużej;-)

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl