Śląskie Trendy

Silesia Moto w Silesia City Center

Najnowsze modele ponad 20 samochodów będzie można oglądać do 30 maja w Silesia City Center w ramach rozpoczynających się tam Targów Motoryzacyjnych Silesia Moto. Wśród marek, które zostaną zaprezentowane znajdą się m.in. najnowsze modele Jaguara, Infiniti, BMW oraz Lexusa. Nie zabraknie także premier. Przez ponad tydzień w Silesia City Center trwać będą pierwsze Targi Motoryzacyjne Silesia Moto. 5 wystawców – dealerów samochodowych będzie prezentowało tam najnowsze modele najpopularniejszych marek samochodowych w Polsce.

W trzech specjalnych strefach: samochodów sportowych,  luksusowych oraz SUV i Crossover zaprezentowane zostanie w sumie ponad 20 marek aut. Na długiej liście modeli, które będzie można z bliska podziwiać w Silesii znalazły się m.in. Toyoty, Hyundaie, Subaru, Nissany, Jeepy, Range Rovery, Suzuki, Fordy i Mitsubishi. Pośród nich hity największych targów motoryzacyjnych na świecie odbywających się we Frankfurcie i Los Angeles. Prawdziwą gratką będzie jednak strefa  z samochodami sportowymi oraz luksusowymi. Znajdą się w niej najdroższe modele Jaguara, BMW, Audi, Infiniti oraz Lexusa.

Wśród wystawców znajdzie się 5 śląskich dealerów: PGD, MM Cars, BMW Gliwice, Porsche Inter Auto Polska, Toyota/Lexus Katowice. Przez wszystkie dni trwania imprezy będzie można z bliska zobaczyć samochody, skonsultować się ze specjalistami z salonów, poznając bliżej prezentowane marki oraz umówić się na jazdy próbne.

Targi Motoryzacyjne Silesia Moto
21-30 maja 2015
Plac Śląski, Plac Słoneczny
Wstęp wolny

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750